Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Kupić Minecrafta W Żabce


nobskiller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W żabce, jak to smiesznie brzmi :D Ja tam na haknietym jade xD

1304426261-U90533.png

50% by Replite <33

_________________________________________________________________

"No przecież nikt nie obiecywał nam, że będzie łatwo"

Opublikowano

A możecie mi powiedzieć jak zrobić tą kartę w żabce?

Idziesz do pani mówisz ze chcesz kartę żabki i ona wpisuje dane i to tyle. Dostajesz kartę i możesz się cieszyć kartą.

mca.pngmca.png
Opublikowano

Fajnie ze w Żabce można płacić :)

10 Postów V

20 Postów V

50 Postów X

100 Postów X

150 Postów X

200 Postów X

250 Postów X

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj ----

Opublikowano
Sebarian, a czy robiłeś jakąś kartę żabki (czy coś takiego), czy normalnie zaniosłeś wydrukowany papier, zapłaciłeś i masz gift code?

 

Tak kartę się wyrabia nic nie płacisz za karę z latami to nie wiem mam 16 lat i mi wyrobiła trzeba mieć pesel!! kartę ci robi na miejscu dajesz jej/jemu ten papierek on wprowadza płacisz za minecraft'a te 44,90 ale do tego musisz jeszcze dopłacić 1,89 za prowizje i to tyle ;p śmigasz do domu i wbijasz na pocztę i aktywujesz konto i napierdalasz ;p

Opublikowano

Wy nie kupujecie w żabce tylko za jej pośrednictwem płacicie.

Moja mama tak płaci rachunki jak jej się do spółdzielni nie chce iść..

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano
Wy nie kupujecie w żabce tylko za jej pośrednictwem płacicie.

No tak, ale jakby nie było idzie się do żabki , płaci się i się ma :D Czyli prawie tak jakby się kupowało :D

wilk.png

Opublikowano

A na moim osiedlu zamknęli żabkę, dobrze, że już mam minecrafta :)

Opublikowano

mam kolejne pytanie :D

w tym formularzu który pobrałem jest miejscowosc i ulica itp w miejscowosc pisze London a w ulicy Wilton Road.. czy mam to zmienic na moje dane czy zostawic tak jak jest?

Opublikowano

FlixPL - Piszę NAZWA ODBIORCY i pod spodem adres, chyba można się domyślić, że to nie twój adres, a adres odbiorcy? ;x

hollssygna.png

 

Opublikowano

mam problem dostałem wiadomosc od konta gier

pisze tam Przesyłamy klucz do gry Minecraft: i dalej nic czy ja go dopiero dostane czy co bo już nie wiem ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...