Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znalazłeś Fajny Utworek I Chcesz Się Nim Podzielić ? <<Here>>


_PsychoPl_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w topicu...Zanim udostępnicie daną nutkę proszę o wrzucanie utworków według schematu :

 

Gatunek :<wpisujesz jaki jest gatunek muzyczny tej nutki>

Wykonawca: <wpisujesz wykonawce>

Tytuł: <wpisujesz tytuł piosenki>

Utwór : proszę aby mył mieszczony w spoilerze

 

 

 

Ok więc ja pierwszy

Gatunek: Rock

Wykonawca: RusT

Tytuł: Love After Midnight

Utwór :

 

 

 

 

@First Edit

Dodałem wzór którego powinniśmy się trzymać

 

@down

sorry zedytowałem post trochę później niż ty napisałeś swój

 

@Second Edit

 

W MIARĘ MOŻLIWOŚCI POPROSZĘ O PODPIĘCIE TEMATU :P

tCGj4L.png

Opublikowano

Gatunek: Rap

Wykonawca: Fort Minor

Tytuł: Remember The Name

 

 

 

 

 

 

 

Jak coś jeszcze znajde fajnego, to dam niżej :)

65994253024037513199.png
Opublikowano

Gatunek: Hip-Hop, najlepszy diss (wg mnie)

Wykonawca: RPS

Tytuł: Tylko Peja

Utwór :

 

 

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Gatunek : Hip-Hop

Wykonawca: Mattafix

Tytuł: Big City life

Utwór:

 

 

 

EDIT:

 

Gatunek: drum and bass/rock elektroniczny

Wykonawca: Remix Pendulum (oryginał The Prodigy)

Tytuł: The Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)

Utwór:

 

 

 

Gatunek: Hip house, Electro house, Electro hop

Wykonawca: Far East Movement

Tytuł: Like A G6

Utwór:

http://www.youtube.com/watch?v=w4s6H4ku6ZY&annotation_id=annotation_500640&feature=iv

//Nie mogłem wstawić media bo mogę tylko 2.

I jak komuś się podoba prosiłbym o +

GrottyCracker22.png
Opublikowano

@Up

Jebajnij się w ryj. System gra nu-metal, a nie heavy czy tam alternatywny.

 

A teraz moja ulubiona:

Gatunek: Hip-Hop

Wykonawca: Firma ft. Peja

Tytuł: Mam Wyjebane . :)

Utwór:

 

 

Przenieś mnie!

http://romeohh.wrzuta.pl/audio/6L41kkgTtyq/firma_-_mam_wyjebane_ft._peja_remix

 

 

 

 

@Down

No ja akurat się znam.

Ten kawałek to nu-metal.

 

@Psycho

No to ja Ci gratuluję skoro te informacje bierzesz z wikipedii.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

@Up

Jebajnij się w ryj. System gra nu-metal, a nie heavy czy tam alternatywny.

 

A teraz moja ulubiona:

Gatunek: Hip-Hop

Wykonawca: Firma ft. Peja

Tytuł: Mam Wyjebane . :)

Utwór:

 

 

Przenieś mnie!

http://romeohh.wrzuta.pl/audio/6L41kkgTtyq/firma_-_mam_wyjebane_ft._peja_remix

 

 

 

Wejdź se na wikipedie i zobacz

http://pl.wikipedia.org/wiki/System_of_a_Down

(Po prawej stronie pisze Gatunek...)

dokładnie grają:

 

hard rock

metal alternatywny

heavy metal

nu metal

 

P.s.

sam się jebnij zanim coś napiszesz...

GrottyCracker22.png
Opublikowano

@Up

Jebajnij się w ryj. System gra nu-metal, a nie heavy czy tam alternatywny.

 

A teraz moja ulubiona:

Gatunek: Hip-Hop

Wykonawca: Firma ft. Peja

Tytuł: Mam Wyjebane . :)

Utwór:

 

 

Przenieś mnie!

http://romeohh.wrzuta.pl/audio/6L41kkgTtyq/firma_-_mam_wyjebane_ft._peja_remix

 

 

 

 

to że dany zespół gra dany gatunek muzyczny nie oznacza że wszystkie ich utworki są właśnie tego gatunku.. Jak nie znasz się to się kurwa nie odzywaj

 

 

 

@First Edit

Na potwierdzenie togo, że mam rację oto notka o tym kawałku :

http://pl.wikipedia.org/wiki/B.Y.O.B.

 

Jak słuchasz tego swojego shitu to sobie słuchaj i komentuj sobie to ale nie wpierdalaj się z błędnymi opiniami do innych gatunków muzycznych bo tylko się ośmieszasz -.-

 

@Second Edit

Czemu + ??

 

@ Maggot666

A gówno się znasz... właśnie mniejszość ich utworów to nu-metal

 

Powiem ci coś jeszcze :

SUCK MY DICK !!!!

 

 

@Third Edit

 

żeby nie było dodam piosenkę

 

Gatunek: Power Metal

Wykonawca: Sabaton

Tytuł: 40:1

Utwór :

 

 

 

 

@Fourth Edit

Jestem zmuszony zakończyć tą bezsensowną rozmowę... Ale jeśli chcesz nu-metal to masz

http://www.youtube.com/watch?v=LYU-8IFcDPw&playnext=1&list=PLE4AEA628335EAF9B

 

A tak dla twojej wiadomości nie biorę info z wikipedii....Wikipedia tylko potwierdza moje przekonania :]

tCGj4L.png

Opublikowano

A ile jeszcze takich tematów powstanie.... i oczywiście każdy trzeba podpiąć.

 

 

Gatunek: Metal

Wykonawca: Alter Bridge

Tytuł: Metallingus

 

 

 

Większość tych waszych rockowych i metalowych znałem, więc daje coś odmiennego

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...