Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Tsro- Rejestracja + Download


DaVVidzio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Wiem,że powstał już poradnik o tym jak zarejestrowac sie na Tsro lecz uprzedzam was że tama strona jest nieaktualna i piszę nowy poradnik.

No więc zaczynamy!

Będą nam potrzebne linki:

 

Download :

http://file.gamon.net/event/201103/NewSROTeaser/dl.html

Generator CiD (Myślę,że każdy umie sobie z tym poradzić więc nie będe pisał instrukcji) :

http://people.debian.org/~paulliu/ROCid.html

 

System rejestracji został podzielony na 2 części. Pierwsza to rejestracja na stronie,

natomiast druga część to zakładanie konta do silka.

1. Wchodzimy na link downloadu i pobieramy instalke silkroad’a.

2. Następnie klikamy na zakładanie konta.

http://img848.imageshack.us/f/88397209.jpg/

Klikamy na link nad STEP.2

http://img713.imageshack.us/f/46398067.jpg/

I pokazuje nam się konto z danymi:

http://img220.imageshack.us/f/16635725.jpg/

1. Email (nie dawać z polskich stron, bo nie dochodzi klucz aktywacyjny!)

2. Hasło

3. Powtórz hasło

4. Imię i nazwisko (wymyślić, może być nawet Dagiehrbaow ;p)

5. Cid

6. Nick na forum

7. Płeć (w kolejności: mężczyzna; kobieta)

8. Telefon (obojętnie jakie liczby)

9. Data urodzenia (może być wasza)

10. Alternatywny mail

11. Tego nie wiem, po prostu to zostawcie.

12. Akceptacja umowy

13. Jedziemy dalej

 

Wyskoczy nam komunikat z ok. i anuluj. Klikamy ok.

Ukazały się nam nasze dane, wpisujemy tokena dla potwierdzenia danych i klikamy PRAWY

niebieski przycisk. Jeśli po tej części pokazał nam się komunikat, to prawdopodobnie coś

wpisaliście źle i trzeba wypełniać wszystko on początku.

Jeśli natomiast nie było żadnego błędu pokazuje nam się dalsza część:

http://img714.imageshack.us/f/22797585.jpg/

1. Mail

2. Kod aktywacyjny, który nam przysłano na maila

3. Tu mam wątpliwości. Kliknijcie na lewy przycisk i zobaczcie czy zaakceptuje, jeśli

nie, to trzeba kliknąć na prawy, sprawdzić maila i potem dopiero lewy przycisk.

 

Gdy wszystko jest ok. pokaże się nam taka stronka:

http://img225.imageshack.us/f/43636682.jpg/

Logujemy się:

1. Mail

2. Hasło

 

I tu się kończy rejestracja na stronie. Teraz przechodzimy do zakładania konta na silku.

http://img829.imageshack.us/f/35821192.jpg/

 

Na jednym koncie na stronie można utworzyć 5 kont do gry.

http://img21.imageshack.us/f/59841629.jpg/

 

1. Wszystkie konta wykorzystane/ niewykorzystane

2. Klikamy na pierwsze konto

 

Tworzenie konta:

http://img862.imageshack.us/f/61520423.jpg/

1. Id

2. Hasło

3. Powtórz hasło

4. Token

5. Klikamy prawy przycisk

Pokazuje nam się komunikat, klikamy ok. (być może pokaże nam się drugi komunikat, też

klikamy ok.) i mamy zrobione konto!

 

No i to chyba wszystko,troche roboty z tym jest ale działa(przynajmniej u mnie : D)

Tutek robiłem sam i zabraniam sobie kopiowania go i umieszczania na inne fora bez mojej zgody!.

Pozdrawiam,mam nadzieje że pomogłem :)

PS. Jakby się coś nie podobało albo byście dostrzegli jakieś błędy napiszcie to poprawie ;).

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Mam problem. Dlugi czas nie grałem w Silkroad .. Mianowicie gdy pobralem juz clienta poprostu nie chce mi sie on odpalic, zero reakcji. Nie wiem czy to wina jakiś sterownikow lub brak programu, ale gralem uz na tej werski sro i wszystko bylo ok . Wiec moze wie ktos co jest potrzebne ? Z góry dzięki .

Opublikowano

Mam problem. Dlugi czas nie grałem w Silkroad .. Mianowicie gdy pobralem juz clienta poprostu nie chce mi sie on odpalic, zero reakcji. Nie wiem czy to wina jakiś sterownikow lub brak programu, ale gralem uz na tej werski sro i wszystko bylo ok . Wiec moze wie ktos co jest potrzebne ? Z góry dzięki .

Może spróbuj wyłączyć antywirusy i zaporę systemową? Jeśli nie to spróbuj pobrać klienta od nowa.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Może spróbuj wyłączyć antywirusy i zaporę systemową? Jeśli nie to spróbuj pobrać klienta od nowa.

 

 

 

Probowalem ... anywirusa nie mam . tzn sciagam skanuje i odrazu usuwam.. Ale to chyba nie przez to . Silka sciagalem kilka razy z roznych stron . Mysle ze to moze byc jakis brak danych w system32 ale jak narazie nic nie znalazlem.

Opublikowano

Witam, kiedyś grałem na tsro jeszcze za czasów, kiedy nie było blokady na EU IP. Chciałbym poprosić, aby ktoś mi przedstawił raty jakie panują na tej wersji silka, gdyż po tak długiej przerwie nie pamiętam już. Jeśli istnieje jakiś bot, to też proszę o linka.

 

 

@EDIT: Wielkie dzięki, chyba się skuszę. Zachęciły mnie te scroole:)

Opublikowano

Raty normalne 1x, o ile się nie mylę to jest ten event na sosy.Póki co jest tam mbot na razie za darmo , ale 20 zł to nie dużo za miecha w dodatku na dwa ip.Dodam też że próbowałem ściągnąć mbota i sprawdzić, to wyskakują mi errory o błędach w plikach .dll zabrałem się na naprawę ale dałem sobie spokój.

Opublikowano

Jakby co to jeszcze są scrolle z expem do 80 lvla,co daje Ci praktycznie exp 2x większy ; ).

Działa mbot ale rejestracja jest zamknięta więc jak konta nie zrobiles to sobie nie pobocisz.

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Tsro ssie, mbot zrobią clientcless -> gf more plax... Nc zresztą gdyby chuje nie zbanowali eu ip (te Una coś tam) to by nie musieli sprzedawać innej firmie (bankructwo). Na jsro też jest zbanowane eu ip ale jakoś sobie radzą hmm. Ciekawi mnie co z poprzednimi postaciami :)

Chociaż są + Polaczki uciekają z csro ! jupi

Opublikowano

Tsro ssie, mbot zrobią clientcless -> gf more plax... Nc zresztą gdyby chuje nie zbanowali eu ip (te Una coś tam) to by nie musieli sprzedawać innej firmie (bankructwo). Na jsro też jest zbanowane eu ip ale jakoś sobie radzą hmm. Ciekawi mnie co z poprzednimi postaciami :)

Chociaż są + Polaczki uciekają z csro ! jupi

I tu masz racje.Wbiłem serwery easy , pt max 4 i to tylko LTP.Także albo to się rozkręci, albo dupa z tego będzie.

Opublikowano

mam problem z cid...

gdy wpisuje cid to pisze mi ze zly jest ...

sprawdalem wiele cidow ale nic ...

 

HELP !!!

Stary dobry kooik :)

Opublikowano

Probowalem ... anywirusa nie mam . tzn sciagam skanuje i odrazu usuwam.. Ale to chyba nie przez to . Silka sciagalem kilka razy z roznych stron . Mysle ze to moze byc jakis brak danych w system32 ale jak narazie nic nie znalazlem.

 

Poszukaj na forum jakiś linków do bibliotek, albo opisz problem w odrębnym temacie. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...