Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BynaCam v2.5 BETA 3 - darmowy odpowiednik TibiaCam TV!


alkvito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Większość osób grając na OTSach i RL tibi chciałoby uwiecznić w postaci filmu swoje wyprawy, wojny czy inne tego typu zdarzenia, jednak, jedyny do tej pory istniejący program był płatny, mowa tutaj o TibiaCam TV. Jednakże teraz, z pomocą nadchodzi BynaCam! Całkowicie darmowy, działający na otsach, lepszy od TV! Sprawdź to!

 

Autor: Mummrik

Oficjalna strona: BynaCam Official Forum - Powered by vBulletin

SKAN: Virustotal

Link do downloadu: BynaCam v2.5 BETA 3

 

Instrukcja obsługi:

1.Pobieramy i instalujemy BynaCam

2.Otwieramy plik BynaCam Recorder i wyskakuje nam takie okienko:

bynacam.jpg

3.Następnie klikamy w zakładkę Options aby ustawić parametry nagrywania.

I tak pokolei od lewej strony

bynacamg.jpg

~ Hide Skills - jeśli chcemy ukryć doświadczenie i skills naszej postaci, następnie;

~ Hide Vip's - jeśli chcemy ukryć listę naszych Vip'ów, dalej;

~ Hide EQ - jeśli nie chcemy pokazać naszego wyposażenia.

A teraz dolna tabelka, zacznę od góry:

~ Hide Default messages - aby ukryć wiadomości pisane na kanale Default;

~ Hide Incoming private messages - aby ukryć przychodzące do nas prywatne wiadomości;

~ Hide Outcoming private messages - aby ukryć wiadomości, które my wysyłamy.

Następnie klikamy w zakładkę Close, po czym naciskamy przycisk Start.

Włączy nam się Tibia, logujemy się na postać i filmik automatycznie się kreci, jeśli chcemy skończyć filmować należy wyłączyć Tibie.

Nagrane cam'y będą zapisane w folderze z BynaCam, aby je odtworzyć klikamy dwukrotnie na ikonke movie1 (kolejny filmiki się będą zapisywały jako movie 1,2,3 itd.)

 

 

 

Myśle że pomogłem jeśli coś by nie działało pisać na PW

Sho%20Yer.png
Opublikowano

Jakaś instrukcja obsługi by się przydała dla zielonych, co o tym myślisz?

 

<!-- BEGIN COPY HERE --> <a title="Gewinnspiel Mafia" href="http://www.mafia1930.com/index.es?action=index&memberID=4548239" target="_blank"><img alt=" Online Game" src="http://www.mafia1930.com/img/pl/banner/themafia_468x60.gif?__cv=42bb9a9fa03a8868d82cf8726694c800" border="0"></a> <!-- END COPY HERE -->>

Opublikowano
Jakaś instrukcja obsługi by się przydała dla zielonych, co o tym myślisz?

To sie kręci tak jak TibiaCam ;p, chyba że nie umiesz to mogę instrukcje napisać.

Sho%20Yer.png
Opublikowano

Jeszcze powiedz proszę czy to działa tylko na najnowszej wersji tibii? ;) Bo jeżeli na każdej to mogę stwierdzić,że jest to cudeńko :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...