Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Grać W Minecrafta Na Windows Xp Lub Na Słabym Kompie


Julian.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pokażę wam jak w 5 krokach zrobić żeby działał nam MineCraft na słabym kompie.

 

1. Klikamy prawym klawiszem na pulpit i wybieramy właściwości.

sdsdcz.jpg

 

2.We właściwościach wybieramy Ustawienia.

dasdep.jpg

 

3.W ustawieniach wybieramy Zaawansowane.

dasade.jpg

 

3. W Zaawansowanych wybieramy Rozwiązywanie Problemów.

ededet.jpg

 

4. W Rozwiązywaniu Problemów wybieramy tak jak po niżej.

hehede.jpg

 

5. Cieszymy się grą w MineCrafta.!!

 

Myślę że się przyda pozdrawiam Julian.

 

To nie zawsze pomaga mi to pomogło a mam laptopa z windows xp więc myślę że i wam też pomoże .:).

Opublikowano

Wiesz, że to dotyczy karty graficznej, której minecraft prawie wcale nie używa?! Oo

On wpierdala ram i procesor. Innych nie trawi ;f

I to co oznaczyłeś ma pomagać w POWAŻNYCH PROBLEMACH Z APLIKACJAMI PRZYSPIESZANYMI PRZEZ DIRECTX, więc na pewno nie zwiększanie fps -,-

 

Jak dla mnie temat do wyjebania.

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

yo w windows 7 tez jest taka opcje . bo szukam i jak krew w @edit sry znalazłem sory za spama ale nei widziałem wcześniej :)) dobry tutorial lebi 5 i - :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Heh, twierdzisz, że na każdym WIndows'ie XP będzie to potrzebne? Idiota.

Zależy tylko i wyłącznie od sprzętu, nie systemu operacyjnego.

survarium_user_bar_en.jpg
Opublikowano

Mi na XP normalnie działa i nie wiem czemu zarzuczasz ze na xp nie bedzie dzialac -

33902.png

Opublikowano

Na windows 7 też to działa ;p.

 

I to jest jak ktoś ma słabego kompa i minecraft niedziała to wyłącza niepotrzebne programy do kompa .;P

I można grać spox w mc bez lagów ;p.

Opublikowano

Mi ten sposób nie zadziałał :/ Podczas uruchomienia Minecrafta jest błąd, że musi być OpenGL do uruchomienia gry... Nad Optimine+OptiFog trzeba pomyśleć ;p

sygnaturkarm.png


Opublikowano

ten sposób nie zadziałą jeśli ktoś ma super grafike a do niczego ram czy procek :(

Sposob dobry lecz tylko w niektórych przypadkach a i tak minus za pomysłowość

:)

Opublikowano

Moje 1 było ^^

 

A i ja mam na starym laptopie 0.99 ram i jakoś to zadziałało i procek też do dupy :P

I działało.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

1. A MC nie używa OpenGL? o.0

2. To Przyśpiesza grafike ale na moim radeonie 9200 i tak nic nie da

3. Niech ci będzie dam ci - lub + (Post @UP)

Opublikowano

Hejka ja też jestem Julian z Warszawy ale się przeprowadziłem - ;)

a co do [TuT] to :

 

Bad video card drivers!

-----------------------

 

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 11.10.11 20:38

 

Minecraft: Minecraft Beta 1.8.1

OS: Windows XP (x86) version 5.1

Java: 1.6.0_21, Sun Microsystems Inc.

VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.

LWJGL: 2.4.2

[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

 

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)

at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)

at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:233)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:629)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT 4626f0f8 ----------

Opublikowano

A jak teraz mam minecrafta, i często mi zcina, to jak bym to zrobił to by mi mniej muliło?

PSNid:

GoperPL

 

Chętnie zagram na PS3 multi w:

Battlefield 3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...