Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Dodać , Co Zmienić?


meth0d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ale macie Amx Bans więc po co cfg ?

Banowanie na config jest po to, żeby ludzie ze zmiennym IP nie lecieli w kulki.

Czekam na round soundy.

g0Tef.jpg

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czas bomby sie buguje tylko wtedy, gdy bombe ktos podlozy po czasie gry.

Opublikowano

Można by było skrócić czasy mapy , gdzie to 25 min na jednej mapce grać.

Dodać można również bardzo fajna mapę de_eldorado

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Eldorado - kolejna mapa z rodziny westów, westa już mamy dennych przeróbek chyba nie będzie szwing dawał?

 

nie!

 

Wstaw nowy licznik, ten idzie na -------- czasami, albo nie dodałeś zakończenia taska, ew. dodałeś go w złym miejscu i się czasami buguje

Opublikowano

Wywalić mapy cs bynajmniej 747 jeśli jest i assasult <--- Ona wgl sensu nie ma. Tam się akcji nie da zrobić. Skrócić długość mapy do 15 minut. Dodać Rs. Dodać kilka mapek typu aim , fy . W nocy mało osób i nie ma co małego grać . Wgrać nominacje map.

Opublikowano

Wywalić mapy cs bynajmniej 747 jeśli jest i assasult <--- Ona wgl sensu nie ma. Tam się akcji nie da zrobić. Skrócić długość mapy do 15 minut. Dodać Rs. Dodać kilka mapek typu aim , fy . W nocy mało osób i nie ma co małego grać . Wgrać nominacje map.

Nominacja jest. Wgrałbym, ale ftp mi zjechanie chodzi -,-...

Nawet nie chce się połączyć .

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Proponuję zmienić pare wzorów

 

Tu napiszę

 

Zacznę od "Zgłaszanie Cziterów"

Zmienić nazwę na Zgłaszanie Cziterów/Skargi

 

Wzór do zgłaszania cziterów

 

 

Nick cheater'a : [Nick czitera]

Twój nick w grze : [Twój nick w grze]

Opis sytuacji : [W 1-3 zdaniach]

SS'y : [W spoiler]

Demo : [Download]

 

Skargi

 

Nick oskarżonego : [Nick osoby oskarżonej]

Twój nick w grze : [Twój nick w grze]

Co zrobił/a/y osoba/y oskarżona/y? : [Opis tego co zrobily]

Dowody : [sS'y lub Demka]

 


Wzór do zgłaszania cziterów 


[b]Nick cheater'a[/b] : [Nick czitera]
[b]Twój nick w grze[/b] : [Twój nick w grze]
[b]Opis sytuacji[/b] : [W 1-3 zdaniach]
[b]SS'y[/b] : [W spoiler]
[b]Demo[/b] : [Download]

Skargi

[b]Nick oskarżonego[/b] : [Nick osoby oskarżonej]
[b]Twój nick w grze[/b] : [Twój nick w grze]
[b]Co zrobił/a/y osoba/y oskarżona/y?[/b] : [Opis tego co zrobily]
[b]Dowody[/b] : [sS'y lub Demka]

 

 

Wzór podania o admina

 

Imię :

Wiek :

Nick z gry :

Steam : [Tak/Nie]

SID : [Podaj Twój SID]

Staż :

Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem, a nie ktoś inny? : [uzasadnij !]

Czy byłeś karany na jakim kolwiek serwerze? :

Co zrobisz dla serwera jeśli zostaniesz adminem? :

Miałeś już kiedyś admina? :

Znajomość AMXX (0-10) :

Twoje reklamy : [Min. 10]

Inne :

 

Wymagamy :

-150 postów na forum,

-3 miesiące stażu na forum,

-Posiadania oryginalnej wersji gry - STEAM,

-Codziennej aktywności na forum/serwerze.

 

[b]1.Imię[/b] :
[b]2.Wiek[/b] :
[b]3.Nick z gry[/b] :
[b]4.Steam[/b] : [Tak/Nie]
[b]5.SID[/b] : [Podaj Twój SID]
[b]6.Staż[/b] :
[b]7.Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem, a nie ktoś inny?[/b] : [uzasadnij !]
[b]8.Czy byłeś karany na jakim kolwiek serwerze?[/b] :
[b]9.Co zrobisz dla serwera jeśli zostaniesz adminem?[/b] :
[b]10.Miałeś już kiedyś admina?[/b] :
[b]11.Znajomość AMXX (0-10)[/b] :
[b]12.Twoje reklamy[/b] : [Min. 10]
[b]13.Inne[/b] :

[b]Wymagamy :[/b]
[i]-150 postów na forum,
-3 miesiące stażu na forum,
-Posiadania oryginalnej wersji gry - STEAM,
-Codziennej aktywności na forum/serwerze.
[/i]

 

Wzór reklamy serwera :

 

Ten mały monitoring (mały i szeroki)

 

ffald.png

 

IP:178.248.75.6:26027

Sloty:17[/i]

Hosting:NoLAGS

Forum:www.MPCforum.pl

H@:Szwinqel

Kontakt:GG: E-Mail

 

infoiy.png

 

U nas znajdziesz

 

-Miłą atmosfere

-Spoko adminów

-Grę bez cheaterów

-Dobre pluginy

-Spoko ludzi

- I wiele wiele więcej !

 

Rekrutacja na adminów OTWARTA !

 

zaprazamy.png

 

[center]Ten mały monitoring (mały i szeroki)

[img=http://img42.imageshack.us/img42/5093/ffald.png]

[color="#FFA500"][b]IP:[/b][/color][i][color="#008000"]178.248.75.6:26027[/color][/i]
[color="#FFA500"][b]Sloty:[/b][/color][i][color="#008000"]17[/[/color]i]
[color="#FFA500"][b]Hosting:[/b][/color][i][color="#008000"]NoLAGS[/color][/i]
[color="#FFA500"][b]Forum:[/b][/color][i][color="#008000"]www.MPCforum.p[/color]l[/i]
[color="#FFA500"][b]H@:[/b][/color][i]Szwinqel
[/i][color="#FFA500"][b]Kontakt:[/b][/color][i][color="#008000"]GG: E-Mail[/color][/i]

[img=http://img806.imageshack.us/img806/7485/infoiy.png]

[color="#2E8B57"][i]U nas znajdziesz

-Miłą atmosfere
-Spoko adminów
-Grę bez cheaterów
-Dobre pluginy
-Spoko ludzi
- I wiele wiele więcej !
[/i][/color]

[font="Comic Sans MS"][size="5"]Rekrutacja na adminów [color="#FF0000"]OTWARTA ![/color][/size][/font]

[img=http://img820.imageshack.us/img820/7843/zaprazamy.png]
[/center]



 

@Edit

Skargi były by pisane w nowym temacie ? ;d

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

I piszę kolejną propozycje, do wzoru podania o admina można zrobić tak, żeby ludzie pisali swój czas online podając link do gametracker'a

Wtedy każdy wie kto ile gra .

 

@Edit

Może ankietę zrobimy ? Jak się Szwinqel nie będzie mógł zdecydować?

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Co Wy na to, by wprowadzić ograniczenie w głosowaniu np. do pięciu ostatnio granych map nie będzie w następnym vote. Zniknie problem powtarzalności map i większość z nich będzie grana a nie jak dotychczas- inferno, dd2, train, snow, nuke.

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

miras po co to rb, chce ci się grac na takich mapach na weswood czy aztec niech będą te 5,6 map fajnych które się będą powtarzały niż takie co na nich grac się nie da...

Opublikowano

Odświeżam moją propozycje .

 

Proponuję zmienić pare wzorów

 

Tu napiszę

 

Zacznę od "Zgłaszanie Cziterów"

Zmienić nazwę na Zgłaszanie Cziterów/Skargi

 

Wzór do zgłaszania cziterów

 

 

Nick cheater'a : [Nick czitera]

Twój nick w grze : [Twój nick w grze]

Opis sytuacji : [W 1-3 zdaniach]

SS'y : [W spoiler]

Demo : [Download]

 

Skargi

 

Nick oskarżonego : [Nick osoby oskarżonej]

Twój nick w grze : [Twój nick w grze]

Co zrobił/a/y osoba/y oskarżona/y? : [Opis tego co zrobily]

Dowody : [sS'y lub Demka]

 


Wzór do zgłaszania cziterów 


[b]Nick cheater'a[/b] : [Nick czitera]
[b]Twój nick w grze[/b] : [Twój nick w grze]
[b]Opis sytuacji[/b] : [W 1-3 zdaniach]
[b]SS'y[/b] : [W spoiler]
[b]Demo[/b] : [Download]

Skargi

[b]Nick oskarżonego[/b] : [Nick osoby oskarżonej]
[b]Twój nick w grze[/b] : [Twój nick w grze]
[b]Co zrobił/a/y osoba/y oskarżona/y?[/b] : [Opis tego co zrobily]
[b]Dowody[/b] : [sS'y lub Demka]

 

 

Wzór podania o admina

 

Imię :

Wiek :

Nick z gry :

Steam : [Tak/Nie]

SID : [Podaj Twój SID]

Staż :

Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem, a nie ktoś inny? : [uzasadnij !]

Czy byłeś karany na jakim kolwiek serwerze? :

Co zrobisz dla serwera jeśli zostaniesz adminem? :

Miałeś już kiedyś admina? :

Znajomość AMXX (0-10) :

Twoje reklamy : [Min. 10]

Inne :

 

Wymagamy :

-150 postów na forum,

-3 miesiące stażu na forum,

-Posiadania oryginalnej wersji gry - STEAM,

-Codziennej aktywności na forum/serwerze.

 

[b]1.Imię[/b] :
[b]2.Wiek[/b] :
[b]3.Nick z gry[/b] :
[b]4.Steam[/b] : [Tak/Nie]
[b]5.SID[/b] : [Podaj Twój SID]
[b]6.Staż[/b] :
[b]7.Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem, a nie ktoś inny?[/b] : [uzasadnij !]
[b]8.Czy byłeś karany na jakim kolwiek serwerze?[/b] :
[b]9.Co zrobisz dla serwera jeśli zostaniesz adminem?[/b] :
[b]10.Miałeś już kiedyś admina?[/b] :
[b]11.Znajomość AMXX (0-10)[/b] :
[b]12.Twoje reklamy[/b] : [Min. 10]
[b]13.Inne[/b] :

[b]Wymagamy :[/b]
[i]-150 postów na forum,
-3 miesiące stażu na forum,
-Posiadania oryginalnej wersji gry - STEAM,
-Codziennej aktywności na forum/serwerze.
[/i]

 

Wzór reklamy serwera :

 

Ten mały monitoring (mały i szeroki)

 

ffald.png

 

IP:178.248.75.6:26027

Sloty:17[/i]

Hosting:NoLAGS

Forum:www.MPCforum.pl

H@:Szwinqel

Kontakt:GG: E-Mail

 

infoiy.png

 

U nas znajdziesz

 

-Miłą atmosfere

-Spoko adminów

-Grę bez cheaterów

-Dobre pluginy

-Spoko ludzi

- I wiele wiele więcej !

 

Rekrutacja na adminów OTWARTA !

 

zaprazamy.png

 

[center]Ten mały monitoring (mały i szeroki)

[img=http://img42.imageshack.us/img42/5093/ffald.png]

[color="#FFA500"][b]IP:[/b][/color][i][color="#008000"]178.248.75.6:26027[/color][/i]
[color="#FFA500"][b]Sloty:[/b][/color][i][color="#008000"]17[/[/color]i]
[color="#FFA500"][b]Hosting:[/b][/color][i][color="#008000"]NoLAGS[/color][/i]
[color="#FFA500"][b]Forum:[/b][/color][i][color="#008000"]www.MPCforum.p[/color]l[/i]
[color="#FFA500"][b]H@:[/b][/color][i]Szwinqel
[/i][color="#FFA500"][b]Kontakt:[/b][/color][i][color="#008000"]GG: E-Mail[/color][/i]

[img=http://img806.imageshack.us/img806/7485/infoiy.png]

[color="#2E8B57"][i]U nas znajdziesz

-Miłą atmosfere
-Spoko adminów
-Grę bez cheaterów
-Dobre pluginy
-Spoko ludzi
- I wiele wiele więcej !
[/i][/color]

[font="Comic Sans MS"][size="5"]Rekrutacja na adminów [color="#FF0000"]OTWARTA ![/color][/size][/font]

[img=http://img820.imageshack.us/img820/7843/zaprazamy.png]
[/center]



1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Wtedy zrobi się ogólny syf, wbija ktoś co gra np. 30min dziennie, bo tak mu pasuje a tu wyskakuje jakiś noł lajf ma 40 mocy i go ciśnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...