Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak zaradzić errorowi " Unable To Run The Game"


Omek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorki za odświeżanie ale...

 

 

Ten błąd jest też spowodowany wirusami. Najcześciej przez wirus Sality. Sam byłem tego przykładem.

 

Po pozbyciu się wirusa Sality (ciężko wykryć czasem) Gra normalnie działa; )

Opublikowano

Dzięki, pomogło :) Like
Edit:

Poradnik ładnie napisany, i myślę zrozumiały dla każdego.

Ładnie opisane 3 sposoby więc każdy sobie może wybrać jaki mu się tam podoba.

P.S. Dziękuje za 5%...

sygna2014.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Żaden z wymienionych wyżej sposobów nie działa mi . Loguje się na nowe konto , wpisuje nazwę , klikam create ( czy coś w tym stylu) i wyskakuje błąd i wywale gre po chwili ;c

 

 

A żaden link do engine też nie działa

@edit Dołączam screeny

post-287893-0-62097600-1386747703_thumb.jpg

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

@up teraz to nawet okno logowania się nie załaduje tylko jak tn "chopek" biegnie to pochwili wywala .

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

@up teraz to nawet okno logowania się nie załaduje tylko jak tn "chopek" biegnie to pochwili wywala .

 

A próbowałeś reinstalla/installa na innym dysku?

Opublikowano

@up tak reinstalowałem całego CA i pobierałem na nowo

 

I jaki teraz błąd?

Opublikowano

@UP

Jak by był inny to bym nie pisał w tym temacie geniuszu . Tak sam jest

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

@up

mam ściągnięte dokładnie to samo i nic nie wstrzymywałem podczas pobierania i update ;)

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

@up

mam ściągnięte dokładnie to samo i nic nie wstrzymywałem podczas pobierania i update ;)

 

A wyłączałeś antywirusa w trakcie pobierania?

 

#A Tobie się to dzieje po wpisaniu nicku, przed czy jak, czy po naciśnięciu check? Bo teraz czytam forum nexona i ten problem występuje też w przypadkach gdy ktoś wpisuje nick który jest już zajęty, może spróbuj wpisać inny?

 

#2Przepraszam, znaczy nie może być taki sam nick jak login.

Opublikowano

@up

Mi się to dzieje jak klikam Create

 

No to nick nie może być taki sam jak login, spróbuj wpisać byle co "asdhasoa" i zobacz czy Ci wejdzie.

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...