Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie czym sie rózni metin2.pl od Metin2.co.kr za odpowiedzi będą + :)

Nick : Karmazynowy

Klasa : Szaman

Poziom : 120 (Up Up Up)

Królestwo : Jinno 4EvER

 

 

Pozwól odnaleźć siebie, do celu zostało niewiele,

Więc śpiesz się powoli ziombel, niech serce tobą kieruje,

Niech muzyka w nim płynie, a życie uchyli tajemnicy rąbek, yo

Opublikowano

Metin2.co.kr:

+ Nowe Skille

+ 10 pomyślnie przeczytanych ku i skill g

+ Mniej botów

- Po koreańsku

Metin2.pl

+ Po polsku

- Dużo botów

- Yang na allegro

@Down

1.Nie

2.Trochę większe raty niż na pl

3.Cen nie znam :(

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

i jeszcze pare pytan :D jak możecie to prosze o odp

 

1. za każdym razem wchodzą ku ?

2. jaki tam jest exp x1 ? (oby)

3. jakie mniej więcej są tam ceny ?

Nick : Karmazynowy

Klasa : Szaman

Poziom : 120 (Up Up Up)

Królestwo : Jinno 4EvER

 

 

Pozwól odnaleźć siebie, do celu zostało niewiele,

Więc śpiesz się powoli ziombel, niech serce tobą kieruje,

Niech muzyka w nim płynie, a życie uchyli tajemnicy rąbek, yo

Opublikowano

1. Nie zawsze Ci wejdzie ku

2. Exp niby troche mniejszy niz na PL`u

3. Ceny śmieszne :) Instr. np. silne ciałko kosztuje 100k( chociaż ja polecam dropić samemu z metków bitwy), małże 500k, perły 300-400k. Więcej Ci nie powiem bo na KR niestety mam narazie 19lvl.

Opublikowano

Metin2.co.kr

 

Sklepy,drop yang: otóż w sklepach jest całkiem taniej niż na pl'u stalka dla woja +0 po 300k fms +9 400-700k (zależy jakie śr) ale za to shuriken bez + kosztuje około 1kk !!! (tak można zarabiać np. tworzymy woja 25lvl i dorpimy shuriken), drop yang jest powiększony niż na pl'u np. z psów na pl dropi około 9-40 yang a na koreańskim z psów dropi z 40-100 yang

 

+ troche mniejszy exp

+ troche mniejszy drop

+ taniej

+ grają tam polacy

+ większy drop yang

+ fajnie się gra miła atmosfera (szkoda że po koreansku)

+ tam stworzyła się gra

+ dużo eventów

 

- same znaczki

- dużo koreańców

- są tam boty

- trudna reje

- nie rozumiesz misji

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...