Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę O Poprawnego Klienta Oraz Serwerek W Wersji 1.4_01


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy mógłbym prosić kogoś z was o podanie lokalizacji do klienta gry oraz serwerka w wersji 1.4_01??

 

Otóż chciałbym uruchomić serwerek, tej gry i pobawić się trochę na nim ze znajomymi:

 

- Może być to opis serwera z Hamachi lub bez

- Zależy mi aby ktoś z zewnątrz mógł się jakoś z moim serwerem łączyć

- Mam stałe publiczne ip

- Nie posiadam routera

 

Proszę o podanie jakiś lokalizacji, opisów, itp

 

Otóż próbowałem już różne sposoby, z plików i opisów znalezionych na internecie łączę się ze swoim serwerem tylko z komputera na którym on stoi poprzez adres 127.0.0.1 inne ip nie działają.... z innych komputerów nie mogę się już połączyć z Hamachi i bez niego.....

 

Proszę o pomoc, z góry dziękuję :rolleyes:

Opublikowano

Naciśnij R+(znaczek windowsa nie wiem jak on się nazywa ;D ) i wpisz %appdata% następnie wejdź w .minecraft i tam masz folder (chyba o to ci chodziło ) ;D Co do serwa wchodzisz tu

 

To jest ukryta treść, proszę

i pobierasz plik minecraft_server.jar jest on na końcu strony kliknij na tą nazwe. Jak skonfigurować serwa masz np. na YT

Pamiętaj nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, następnie pokona doświadczeniem!!!

 

Zbieram - , a tak naprawdę to +

Opublikowano

No ok, powiedzmy, że mam i serwer i klienta, włączam serwerek i mogę się z nim połączyć poprzez adres 127.0.0.1 na tym samym komputerze, z innego komputera nie działa już łączenie się przez moje IP zewnętrzne bądź przez IP z Hamachi, więc proszę o jakieś porady.

 

EDIT: Już sobie poradziłem, problemem jest mój Nod23 Smart Security w zaporze osobistej programu muszę dodać wyjątek dla serwera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...