Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][No-Hamachi][Beta 1.4_01]Nowa Odslona Sherwood[24/7][Dedyk]


czarodziej33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1297080188_minecraft.jpg

 

Serwer FreeBuild

 

Nazwa Serwera : Sherwood

Ip:188.165.199.39

Tryb Gry : FreeBuild

Pluginy: Authme, LWC, WorldEdit, WorldGuard, Towny, iConomy, DynamicMarket, BigBrother, CraftBook, uQuest, Lockette, iConomyChestShop.

Serwer postawiony na Serwerze Dedykowanym o laczu 100/100MB/s

 

Inne:

Ilość slotów - 90

PVP - on

Zwierzeta - on

TNT - off

Fire - off

Lava - off

Obrazenia- on

 

Whitelist

brak WL

 

Dzialki w miescie sa bezplatne, natomiast poza miastem mozna kupic za pomoca dostepnej waluty na serwerze...

Mozliwosc zalozenia wlasnego Panstwa, Gildii, oraz Miasta lub dołączyć do istniejacych...

Mila atmosfera na TeamSpeak'u oraz w grze....

 

Zapraszam wszystkich do obejrzenia filmiku, od czasu krecania duzo sie zmienilo naprawde !

 

Mapa Serwera

mapavv.jpg

Opublikowano

Mam pytanko!

Ponieważ kolega mówił mi, że jak spatchuje na wersje 1.5 to bedzie mi dalje chodził ten server więc spatchowalem i nie dziala:( Da się jakoś cofnąć wersje 1.5 na wersje 1.4_1 ?

 

Z góry dziękuję!

 

Pisze:

End of stream

 

Lub

post-325655-0-31005200-1303238433_thumb.jpg

Opublikowano

A czy zrobicie serwer n1 1.5 wiem wiem że jeszcze nie ma pluginów na 1.5 ale jak będą to będzie się dało zrobić na 1.5 ???

Przepraszam za problem

Opublikowano

Proszę o dodanie niCK : kachsu

24odr2q.png

Odnośnik : www.youtube.com/goldencoastpl

Opublikowano

teraz nie mam czasu, ale w przyszłości pewnie zagram ;]

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...