Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

 

W dzisiejszym wydaniu, chciałem każdemu z was zaprezentować save z mojej części gry.

Otóż, w moim wydaniu Save, cały czas będzie aktualizowany, co kilka dni będą pojawiały

się nowe części, z moimi nowymi doróbkami na serwerze. Wszystkiego możecie domyśleć

się sami.

 

Zaczynacie przy ołtarzu lawy, malutkim - w drugim domku. Zbudowałem go jako niszczarka.

Więc uważajcie, by nie zrobić gwałtownego ruchu w przód przy starcie gry.

 

Mam zamiar zrobić z tego save jakąś metropolię, coś niesamowitego.

W zbrojowni macie mnóstwo surowców, diamenty, złoto, srebro, aż po żywność.

 

Polecam, wszystko zawdzięczam poświęconym dniom, jakim przeżyłem w tym save.

Poświęciłem chyba tydzień, aby to wszystko zdobyć i skonstruować.

 

Myślę że nie na marne.

 

Znajduje się tam most, a pod nim lawa, również wszystko jest ogrodzone.

 

Ściągnijcie i zobaczcie sami :)

 

SAVE pod wersje 1.3_01

 

Zdjęcia z serwera

 

Tutaj zaczynamy

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Most lawy

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Drugi domek

 

To jest ukryta treść, proszę

 

W wnętrzu domka

 

To jest ukryta treść, proszę

 

DOWNLOAD

 

To jest ukryta treść, proszę

 

SKAN

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Życzę miłej gry.

 

Co przewiduje w następnym wydaniu - Nasz świat - Cz2

 

- Zbudowanie kilkunastu domów.

- Dobudowa mostu, poprawa jego.

- Zburzenie góry i robienie drogi dalej.. aby znaleźć miejsce na wielkie miasto...

 

Do zobaczenia !

Opublikowano

Zdjęcia zostały dodane, są troszkę nie wyraźne i jest stop z grą bo inaczej screena nie zrobie, nie da rady mi przyciskiem print streen zrobić. :)

 

Ale polecam, nie załamujcie się przy screenach.

Opublikowano

Zdjęcia zostały dodane, są troszkę nie wyraźne i jest stop z grą bo inaczej screena nie zrobie, nie da rady mi przyciskiem print streen zrobić. :)

 

Ale polecam, nie załamujcie się przy screenach.

nie umiesz używać F2 w minecraft ale ogólnie spoko świat

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

Jeżeli F2 jest od robienia screenów, to nie wiedziałem ^.^

 

Dziękuje za miły komentarz, był robiony bez jakichkolwiek kodów do gry..

To początkowa wersja, w następnych postaram się was mocno zaskoczyć ^.^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...