Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Mpc Cs - Już Niedługo ! :)


szwinguś

Serwer CS:  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. MOD:

    • Call Of Duty MOD - Normal EXP
      12
    • Team Play
      7
    • FFA
      20
    • FFA+BF2
      12
    • 4FUN
      10
    • Paint Ball
      10
    • Jail Break
      0
    • DeathRun
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

FFA lub 4FUN żadne inne gówno. Dopiero jak będzie dużo ludzi grać można myśleć nad jakimś gównianym modem.

Dobrze Ci radzę, nie rób na początek żadnych modów. Zwykłe FFA lub 4FUN to najlepsze rozwiązanie. Porównaj sobie. na FFA i 4FUN ludzie siedzą całymi nocami a serwery cod, dh czy inne gówna stoją puste. Decyzja należy do Ciebie.

Przeminęło z wiatrem.

Opublikowano

Po co zrobiłem ankietę?

Lud wybierze co chce.

A co do hostingu - grałeś na moim dr chyba ?

I nie obrażaj peppy -,-

 

Bo ? Ja tylko wyrażam opinię , że jak masz znajomości to nic ci nie zrobią , ale chodziło mi o cs-peppa jak ci ją "zabrali" bo jak byłeś ty to było super ;)

reflink

Opublikowano

Żadnych CoD'ów do chuja. Wbije sobie taki random na pace 100000000312412540125125102051025012041234129401384012948102481029481290481209481092841209812490128409128409128094182094812094812 level i będzie miał 20418294081209481209842109842109481209481290481209481209481209481209481209481204918240912840912840912840912840192840912840912840912840921840928412084120948120984210948120948209481209481209412094812094812094812 życia i jaka w tym zabawa?

Opublikowano

Na twoim deathrunie, jak był w CsBullet, to wiecznie były pingi po 70.

Czasem skakały po 200 wszystkim. :D

Ja jestem za TP.

g0Tef.jpg

Opublikowano

TP mogę pograc.

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Na twoim deathrunie, jak był w CsBullet, to wiecznie były pingi po 70.

Czasem skakały po 200 wszystkim. :D

Ja jestem za TP.

Wtedy był hosting gameserv.pl ;]

Teraz jest inny. W temacie jest.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

TP/FFA/4Fun

reszta ssie, cod, bf- kto bardziej no-life, ma większy lvl

deathrun- zależne od fpsów, jeżeli miałby być, to bez auto bh, bo za dużo cwaniaków by się znalazło

paintball- to już w ogóle. Kulka leci 5 sekund.

Innym razem.

Opublikowano

Zdecydowanie FFA na dobry początek ci co wymyslaja paintaballe itp gowna to sie nie znaja.Wyjdą za paintballem serwer postoi miesiac i dziękujemy. Zdecydowanie FFA

 

 

Dodawajcie mnie na steam

 

rudzizna

 

 

 

moj nick na steam dawci0 :)

Opublikowano

TP/FFA - bez zjebanych pluginów, ew. jakaś muzyka na koniec rundy i tyle. :O

Zamknij zamki, gdy nadchodzi wampir!

Kochanie, ten taniec będzie naszym ostatnim.

Gdy robi się ciemno, nie uciekniesz przede mną.

Nadchodzi wampir - to wiesz na pewno!

Opublikowano

FFA - tylko bez jakichś zjebanych dodatków*

 

*czyt. modele broni, granatów, skinów postaci i innych gówien.

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...