Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Ilość Załączonych Kont + Zużycie Procesora


PerryPb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładny sprzęcik to był jakieś pół roku temu ;x Teraz taki komp w granicy 1000zł .... może coś wiecej. A co do zużycia CPU to i tak nie dużo... przy 4x rdzeniach. Wystarczy odpalić Crysis 2 i COD BO ... i nawet wiecej będzie.

 

CPU bys podkrecił do 3,7 GHz a nie 3 ;x..

Opublikowano

@mrowadsk

Dało sie wszystko normalnie robić na kompie zuzycie ramu mialem 97% bo fifa 11 w trayu + zalaczone okienko z metina gdy je zminimalizowalem zuzycie ramu spadlo na 65% gdybym wylaczyl fife wynosiloby gdzies kolo 40% pozatym win7 też żera sporo ramu

@Top za około 3dni chce sprubować pobić rekord i zalączyć +20 kont

 

 

@Edit

Nowy rekord! 20 załączonych kont!!!

SS

http://img33.imageshack.us/f/beztytuuhlc.jpg/

 

beztytuuhlc.th.jpg

Opublikowano

Pięknie... ja mam procesor lepszy od Twojego a kiedy odpalam komputer i włączam Gadu-Gadu to już zużycie procesora około 15% :-)

Mam ponad 8GB ramu, ale internet 1mb/s ^ ^

Opublikowano

@up no wlasnie ;P

za slabego neta masz dlatego ci tak procek duzo zzera jak odpalasz aplikacje internetowe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...