Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Ilość Załączonych Kont + Zużycie Procesora


PerryPb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka dziś chciałem się pochwalić ile zdołałem załaczyć kont w metinie :D

SS

http://img829.imageshack.us/f/ilosckont.png/

Wynik:

14 Kont

Zużycie procesora:58%

Podsumowanie:

Dało by rade załączyć nawet do 20-25 kont a więc jest wszystko możliwe tylko potrzeba dobrego sprzetu : ))

Serwer to Metin2 SG

 

@Edit

Nowy rekord! 20 załączonych kont!!!

SS

http://img33.imageshack.us/f/beztytuuhlc.jpg/

 

beztytuuhlc.th.jpg

Opublikowano

@Miszel111

Nie mam bogatych rodziców ;] Komp wzięty na raty ;D a kosztował 1300zł czy 1500zł ale kupowałem go rok temu *Oczywiscie sam komputer* Nie cały zestaw

 

@jambosss

Ram 4GB

Procek 4x rdzen na jądro 3Ghz

Karta Graf Nvidia Geforce 9600GT 512 mb

Net 20mb/s

Opublikowano

@Miszel111

Nie mam bogatych rodziców ;] Komp wzięty na raty ;D a kosztował 1300zł czy 1500zł ale kupowałem go rok temu *Oczywiscie sam komputer* Nie cały zestaw

 

@jambosss

Ram 4GB

Procek 4x rdzen na jądro 3Ghz

Karta Graf Nvidia Geforce 9600GT 512 mb

Net 20mb/s

Nie musiales pisać ze niemasz bogatych rodzicow ...

A ci ktorzy zaraz go odrzucaja bo ma lepszy sprzet i rzekomo bogatych starszych to mają cos z głowa nie tak :)

Za duza ta ninja

Opublikowano

Daj mi konta to Ci spokojnie dorównam :)

Ram 4GB

Procek 4x rdzen na jądro 3Ghz

Karta Graf Nvidia Geforce 9600GT 512 mb

Net 20mb/s

Za dużo to tu nie napisałeś, może coś konkretniej?

Przeminęło z wiatrem.

Opublikowano

@Lodzik..

Masz:

Procesor:AMD Phenom II X4

Płyta główna:ASUS M4A88T-V EVO

Pamięć model:Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MHz

Dysk twardy:500 GB

Karta Graficzna:Nividia Geforce 9600 GT 512 Mb

Zasilacz:430W

Klawiatura:e5 game modes i jakis tam numer

Myszka:Logitech B105

Internet:Swiatlowodowy( Czy jakos tak xD) 20mb/s

 

Cos jeszcze?^^

Opublikowano

@up i 2x up

Wiedziałem że jakieś debile sie znajdą i nie zkumąja napisałem nazwe potoczną bo nie wiem jak dokładne sie to nazywa i napisałem w nawiasie ale jeżeli jest ktoś mądry to domyśli się po samym "Światło" Co to jest za internet..

Opublikowano
@Lodzik..

Masz:

Procesor:AMD Phenom II X4

Płyta główna:ASUS M4A88T-V EVO

Pamięć model:Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MHz

Dysk twardy:500 GB

Karta Graficzna:Nividia Geforce 9600 GT 512 Mb

Zasilacz:430W

Klawiatura:e5 game modes i jakis tam numer

Myszka:Logitech B105

Internet:Swiatlowodowy( Czy jakos tak xD) 20mb/s

 

Cos jeszcze?^^

 

A jaki monitor? ^^

 

A ten internet to chyba flash-net? Z UPC?

Opublikowano

@KoKS

Wiem wiem ale win 7 wygodniejszy jak dla mnie ^ ^

@2x up

Nie to nie jest UPC to jest Galileusz Tak jakby osiedlowka ;p

Opublikowano

Internet światłowodorowy? Ja pierdole. Masz neta na wodór? Gratulacje.

 

on ma racje... choc nie zupelnie... internet jest poprowadzony "lączem" swiatlowodem wiec ma racje tylko źle to napisal -.-

;]

Opublikowano

hahah, gratulacje, sam stałem koło Ciebie :P

 

P.S

 

Konta już dawno zbanowane :P, ale trzeba zrobić atak botów na SG

35517.png

35512.png

23471.gif

35043.png

35320.png

35417.png

Opublikowano

Co z tego jak ram pełny i nie da się korzystać z kompa ?

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...