Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Pliki Bez Rozpakowywania I Pakowania


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Da się zrobić tak żeby pliki takie jak icon, item, Monster, monster2, NPC, pc, pc2

były w głównym folderze z metinem, żeby za każdym razem jak się dodaje nową rzecz to nie rozpakowywać tych tylko wrzucicać np.do c:/metin2/monster

bo jak tak rozpakowuje i pakuje to zawsze mi obcina kilka plików, potem niewidać mobków lub zbroi.

 

Z niektórymi plikami wiem, że się da, ale zależy mi na tych co podałem.

 

Jeśli możecie to napiszcie jak to zrobić, albo podrzućcie jakiś tut.

 

Thx. dla każdego w temacie++++++ pomoc jeszcze 5 :D

Opublikowano

PC i PC2 rozpakowane możesz na "D:" wrzucić.

Icon w folderze z klienta

Item To samo co wyżej

NPC też tak jak wyżej

Tylko co do monster nie jestem pewien.

Spróbuj na D i w kliencie.

 

 

PS: Pamiętaj żeby z pack usunąć bo przede wszystkim stamtąd czyta.

 

 

Głowy nie dam że tak będzie działać, ale za starych czasów tak robiłem. Wtedy kiedy nie umiałem pakować <hahaha>

 

@Down Może to zależy od klienta? Nie wiem. Mi to działało.

Na prośbę zamykam. Choć sam bym zostawił.

korneleknew.png

Opublikowano

sprubuje :D

może zadziała ;d

 

@edit

nie działa, chyba jednak bedę się musiał bawić w rozpakowywanie :D

no trudno bede musiał pliki zapasowe robić bo co chwile jakąś teksturke usuwa.

 

no nic, można zamknąć :D

 

dla up + a tak o :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...