Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj dam wam link do 4story EG czyli prywatnego serwera 4story.A najpierw krótki opis :D

 

W około godzina dwie można nabić 34 lvl,istnieją hacki do tego prywatnego serwera ;( i właśnie dlatego serwer miał upaść lecz jednak nadal jest ;).Jednym słowem prawie to samo co zwykły 4story lecz jest dużo większy exp,można używać hacków w sensie że nie ma zabezpieczeń ale tak to hacki są zabronione.Są jeszcze inne różnice ale nie przeszkadzają.

 

 

Linki

 

 

Strona : http://4story.eterniagames.com/

 

 

Rejestracja : http://4story.eterniagames.com/#

 

 

Download : Najpierw trzeba się zarejestrować i zalogować a potem kliknąć w download http://4story.eterni....com/index.php#

 

 

Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć piszcie na gg : 7970831

 

Pozdrawiam SpraiT

 

Teraz powiem wam krok po kroku jak zagrać w 4story EG...Na początek wchodzimy na stronę serwera i się rejestrujemy. . .Potem logujemy się na stronie a następnie wchodzimy do działu download.Tam wybieramy sobie jeden z mirrorów,potem ściągamy...Po ściągnięciu wypakowujemy i czekamy aż gra się zpatchuje.Po zpatchowaniu czekamy aż gra się włączy a potem logujemy się na konto.Teraz ciesz się grą ;)

Zbieram -

 

bgrd.png

 

Sygnaturka by Shield

 

Ktoś włamał mi się na konto ;(

Opublikowano

@UP

 

z tego co sie orientuje to nie ma bo to nie jest tak jak w metku ze wklejasz spol PL masz po polsku a EG po angielsku i trzeba pobierać całego clienta

39052_zps71e43729.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@daviddrago

 

Trzeba ściągać clienta 4story EG ponieważ ma ta gra swojego patchera... I wgle inna historia ;p

Zbieram -

 

bgrd.png

 

Sygnaturka by Shield

 

Ktoś włamał mi się na konto ;(

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...