Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Użytkownicy Jakich Mamy Na Forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku mówię, że tym tematem nie mam zamiaru nikogo urazić, ale jeżeli już, to jest za co. Zaprezentuję wam dokładnie inteligencję co niektórych użytkowników tego forum.

Na początku posty z tego tematu:

 

NieBędzieszLepszyOdMPC.org.pl
toniempc.org

onanizacjamasters.com

pogaduchynieruchy.pl

Nie rób nam konkurencji

 

Każde forum o podobnej tematyce jest uznawane za konkurencje

??? MPC, to wkońcu forum ogólnotematyczne, czy forum o cheatach?

 

 

Jadziem dalej:

 

Wielokrotnie czy to w szkole czy w innym miejscu publicznym jesteśmy obrażani,

niby nie ma co się przejmować, ale gdy cała klasa czy grupa osób się śmieje może to zaboleć...

 

W tym poradniku nie będzie przeklinania, ale podam kilka niezawodnych tekstów:

 

 

 

1. Mógłbyś być świetnym bajkopisarzem (gdy ktoś kłamie na twój temat)

2. Idź na drzewo banany prostować (lub pompować liście) (wtedy gdy ktoś nie chce się odczepić)

3. Czy istniejesz w wersji z mózgiem?

4. Mogę ci kupić bilet na Marsa w jedną stronę..

5. Mieszkasz w pokoiku bez klamek.

6. Gdy spojrzysz w lustro ono pęknie

7. Ładnie dziś wyglądasz- Prima Aprilis!

8. Fajna bluzka widziałam taką w śmietniku (dla dziewczyn)

9. Gdyby mózgi były ze złota byłbyś biedniejszy nawet od Kowalskiego (gdy jest ich dwóch) a to już wyczyn.

10. Widziałem twoich rodziców. Fajni z nich faceci!

11. Jesteś przykładem, że nawet Bóg się myli.

12. Twoja babcia podkochiwała się w Ridgu z Mody na Sukces

13. Chleb łokciem kroisz.

14. Masz nogi jak kaktus- tak owłosione

15. Patrząc na Ciebie wiem że Bóg ma poczucie humoru.

16. Wyglądasz jak Hugo w dolinie paproci

17. Chyba miałeś spięcie w inkubatorze.

18. Zapewne jesteś wcześniakiem- twoja matka chciała się ciebie szybko pozbyć

19. Za 100 lat dojdziesz do poziomu homo sapiens

20. Twój refleks sprawia że mógłbyś zostać szachistą

21. Mógłbyś zostać politykiem- umiesz kłamać

22. Idź rzygaj w salceson

23. Nawet zarazki się ciebie brzydzą

24. Tylko biedronka nie ma ogonka- nie mówiłeś mi że nią jesteś.

25. Weź swe nogi i idź się gonić

26. Przedstawię cię mojej świni, przy szczęściu się rozmnożycie.

27. Zainwestuj w Tic-taci, teraz są w promocji.

28. Gdzie byłeś gdy Bóg rozdawał rozum?

29. Mógłbyś być drugim Strasbourgerem.

30. Ładną masz bluzkę, a nie było w twoim rozmiarze?

 

Myślę że pomogłem i liczę na minusy (-)

Oczywiście nie zabrakło naszego kochanego proszę o +/-

 

 

Kolejny

 

Jak byłem w szkole to ludzie mówili, że u nas w Polsce jest promieniowanie które było w Japonii. To prawda?

Z 2 końca Azji, do nas promieniowanie dotrze, nie? W Polsce to chyba mamy ofiary czarnobyla, ale bardziej niedomagające psychicznie

 

 

Z idiotyzmów też tego jest

 

Wypowiedź pewnego usera na MPC :

 

Zostanę Moderatorem dedykowanego serwera lub NO-hamachi 24/7 Minecraft!

 

 

 

 

HAHAA OMG LOL !! :P

Hah naprawde czego takiego na forum jeszcze nie widzialem ;p 3,5 roku temu ostatni post :) A keczupacc to tez idotyzm - robi konta, spamuje chociaz wie ze i tak nie rozwali forum... Przyklad:
Oczywiście, keczup to idiotyzm, a posty pisał bardziej sensowne od was.

 

 

Oczywiście, za 2 miesiące wakacje, ale trzeba plecak do szkoły kupić

 

W Tym temacie prosiłbym o padnie waszych propozycji fajnych i wygodnych plecaków szkolnych

Zastanawiałem sie nad:

 

Puma

 

http://allegro.pl/do-szkoly-plecak-puma-pixel-068545-01-czarny-i1492747246.html

 

 

 

Adidas:

 

http://allegro.pl/nowosc-plecaki-2010-2011-plecak-adidas-gold-i1502868483.html

 

 

 

 

 

 

 

Podawajcie linki do Aukcji na Allegro i zapraszam do skorzystania z Ankiety

 

 

Następny...

 

Zaczynamy

 

w3olverrtinmere

Niedługo... palcami u stóp.

 

 

To tylko ostatni tydzień. Przemyślcie, co piszecie, i myślcie mózgiem, a nie czym innym.

Jak macie coś dobrego (nie suche), to dawać.

Innym razem.

Opublikowano

Huh, mi to koło chuja lata, problem jest w tym, że potem jest płacz:

"za co ten warn"

albo zaczynają się spamzordy.

Innym razem.

Opublikowano

Kurwa, a ja myślałem, że od pilnowania porządku są moderatorzy... Pilnuj siebie i nie zwracaj uwagi na innych. Ewentualnie wyślij raport, napisz pw do globala czy coś w tym stylu ale tak jak już napisałem wcześniej. Gówno obchodzi nas twój płacz.

RAsfepN.png
Opublikowano

Co tym tematem chciałeś wnieść ?

Czy chciałeś tylko się pokazać czy co ?

Bo nie rozumiem... :(

Ty puaczesz nad tym ?

 

No i teraz się już zaczyna puacz i lament , a sam nie jest pewnie czyściutki.

Opublikowano

Kurwa, a ja myślałem, że od pilnowania porządku są moderatorzy... Pilnuj siebie i nie zwracaj uwagi na innych. Ewentualnie wyślij raport, napisz pw do globala czy coś w tym stylu ale tak jak już napisałem wcześniej. Gówno obchodzi nas twój płacz.

 

Jak tak gówno Cię to obchodzi to po jakiego chuja wgl piszesz? Zastanów się bocie zanim coś napiszesz.

Opublikowano

Oni wiedzą co piszą. To jest zwykła prowokacja i trollowanie.

Potem każdy kręci nosem że: "MPC to kiedyś było lepsze". Pytam się kto tworzy to forum ? Sami Admini i GMi to tylko cząstka społeczności. Ty, Ty i ja razem reprezentujemy ten temat. Jeżeli chcesz żeby było lepiej to zacznij od siebie. Pisz poradniki, trzymaj fason. Typowa mentalność naszego narodu. Nic nie zrobi sam a wytyka palcami innych.

Czasu nie cofniesz. Jak w szkole napiszesz sprawdzian na 2 czy tam 1 to też potem dogadujesz wszystkim że nauczyciel jest do dupy?

Ja rozumiem że niektórzy chcą żeby to forum upadło. Nie chce mi się wierzyć że wcześniej nie było inaczej. Zawsze znajdzie się taki ziomeczek. Jak sprężymy poślady to pokażemy innym że MPC to rzeczywiście potęga i to na skalę światową.

Zanim znowu naskrobiesz durnego posta to pomyśl czy chcesz tutaj mieć drugą samosię czy wizytówkę RP.

Tyle z mojej strony. Pamiętaj że jesteś częścią tego forum. Jak masz skillsy to je pokaż. "trollować to każdy jeden potrafi synek. Pisać cheatów to nie ma komu"

f.png

Weteran
Opublikowano

fiflowski mogles w skrocie napisac ; d <_<

albo w podpuktach zeby latwiej sie czytalo

btw. Bogusuaf tez nie blyszczysz inteligencja.

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Czemu płaczesz? Ile jest userów na forum, a ile ty podałeś? Założe się, że sam taki byłeś jak byłeś młody ( o też nie od tego zależy :D ).

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

@Autor

Musiałeś się komuś wypłakać, rozumiem.

Ale właśnie takimi postami, tematami robisz z siebie ofiarę i idiotę.

Bo po co ?

Wstaw sobie do naj. idiotyzmów na MPC i styka.

My tego czytać nie musimy.

Opublikowano

Po co ten temat?

Bo nadal nie rozumiem...

 

Debile, trolle i jak jeszcze można ich nazwać... zawsze będą a twój temat niczego nie zmieni.

 

Zaprezentuję wam dokładnie inteligencję co niektórych użytkowników tego forum.

Narazie to ty zabłysłeś inteligencją pisząc taki temat.

Opublikowano

A po co wy kur*a piszecie to samo co użytkownik wyżej? Powtarzacie się panowie. Najlepiej nie pisać albo zamknąć temat.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

mam wyjebane na randomy niech sobie spamują, to administracja ma zrobić z nimi porządek, a jak masz jakieś kompleksy, że kurwa musisz to tu pisać, to napisz lepiej do administracji

Opublikowano

Tak, chciałem się wypłakać, nie pasuje? Za młodości nie udzielałem się na tym forum, jedynie czytałem co najwyżej.

Innym razem.

Opublikowano

Tak, chciałem się wypłakać, nie pasuje? Za młodości nie udzielałem się na tym forum, jedynie czytałem co najwyżej.

zapraszam na:

www.żal.pl

tam się wypłaczesz randomie

Opublikowano

#up ty też jesteś perfektem, twój nick to w 100% normalna rzecz.

Pozatym jest podobny temat "idotyzmy na mpcforum" czy jakoś tak.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Nie rozumiem tylko co glupiego jest w tym ze ktos chce kupic plecak szkolno/sportowy Pumy/adidasa na wakacje ? Wiesz mezczyzni nie sa kobietami ktore nosza torebki i wiekszosc mlodych ludzi kupuje wlasnie takie plecaki. A co do reszty to oczywiscie '' kretyni '' : )

Opublikowano

Każdy może pytać o co chce, bo każdy kto ma problem jest słaby, oni nie chcą być słabi, a ty sam stajesz się słaby poprzez to, że masz problem.

 

Spierdalaj.jpg

9cd5f804379a.jpg

Gość Wypizgaż
Opublikowano

Tak, chciałem się wypłakać, nie pasuje? Za młodości nie udzielałem się na tym forum, jedynie czytałem co najwyżej.

no_co_ty_pierdolisz_9.jpg

Opublikowano

Dla mnie połowa jest nijaka. Wstawianie tych ""sóharuf" było failem, wiesz ?

Do wstawiania takich "sóharuf" jest odpowiedni temat.

Wg mnie topic niech poleci do kosza :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...