Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Przerobić Psp 3004 (Soft 6.37) (Najnowszy!)


Tolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawajcie tutaj liste gier ktore dzialaja bo w wielu wyskakuje "the game could not be started.

 

PATAPON 2

PATAPON

ANGRY BIRDS

VICE CITY STORIES PO RIPIE

 

 

i na razie tylko te mi dzialaja.

 

God of war

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dawajcie tutaj liste gier ktore dzialaja bo w wielu wyskakuje "the game could not be started.

 

PATAPON 2

PATAPON

ANGRY BIRDS

VICE CITY STORIES PO RIPIE

 

 

i na razie tylko te mi dzialaja.

 

wystarczy nacisnąć select i pozmieniać opcje

i wszystkie będą działać

Opublikowano

Nie wiem,zatrzymalem sie na tym jak mam wgrac jakies eboot.ebp i dalej nie rozumiem.

 

Moze ktos wytlumaczyc?

 

Gre mam w ISO.

Opublikowano

To niej jest twój Tut! Proszę tu macie linka do oryginała. On po prostu zmienił kolor i wstawił numerki.

http://www.psptube.pl/jak-grac-w-gry-pobrane-z-internetu-na-sofcie-637-i-innych-vt14531.htm

Nawet link do pliku jest taki sam. Porównajcie sobie daty. Na psptube zostało to dodane wcześniej.

Opublikowano

Up

 

ale jak gdzie nacisnac?

 

PS:

 

dziala lord of arcana po ripie i PATAPON 3 !!!! YEA PATA PATA PATA PON :D

 

 

Możesz mi powiedzieć skąd można sciągnąć PATAPON 3 ? powiesz mi jesteś pro ^^

Opublikowano

No tak tu się zgodzę, 700 MB to trochę mało, ale można skonwertować... ;)

To jest po prostu plik EBOOT i nie trzeba przeróbki (wnioskuję z Twojego poradnika) więc czemu taka dziwna nazwa tematu?

Opublikowano

zainteresowanym na PW wyślę link do tematu na zagranicznym forum gdzie jest około 400 gotowych gier w formatach ebbot o rozmiarach ok.200MB

 

wszystkie przetestowane mi działa np. Naruto 3, little big planet, god of war ghost of sparta

 

tylko PW!

742611478555387739101.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

pytanko ;d czy to normalne jak sie przekonwertuje i dam znaczek "X" ten czerwony u gory do wyjscia :xD to Temp znika i jakis error w oknie polecen i znika ...

 

PS.

 

Mi to nie dziala jak przekonwertuje i wbije na psp to przez usb to mam tylko te foldery co na kompie

tzn..

ISO , PSP , TEMP i nic wiecej

pomocy

 

 

 

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

WSZYSTKO DZIALA SUPER !! PODAJCIE JAKIES LINKI DOBRE DO TYCH GIEREK ;d

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Pomocy czemu jak właczam liberty city to mam normalnie obra z tyu ze gra itp i potem napis Playstation portable taki ziekony jak normanie i potem chinskie znaczki i konsola sie wylacza HELP !!

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Nie lepiej zrobić z tego soft 6.39 i pobrać niestałą przeróbkę?

 

 

 

Chcę powiedzieć że gdy pisałem tut ( patrz na date ) sof 6.37 był najnowszym softem ( lecz teraz mam właśnie tak jak ty :) )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...