Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected]Geoning D3D V5.3 Beta - Kilka Poprawek, Nowe Funkcje.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to sciagnij injector Geoninga on jest niezawodny

 

a jak on nie zadziala to masz cos z kompem

 

ale wiesz ze nazwy injectora nie zmienia sie np. na Geoning.exe tylko na Geoning, bez .exe

 

 

mnie tam dziala wszystko dobrze tylko szkoda, ze nie ma aimbota xD xD xD xD xD xD xD xD xD

 

@up nie mowcie ze jest nie mozliwe zeby geoning nie dodal AIMBOTA

chociaz zeby go skopiowal od SIrosix-a ale zeby mial go w menu <<i oczywiscie zeby hodzil ;)

 

 

 

ALE I TAK WIELKI PLUS Geoning TWOJE HACKI RZADZA

sirosix-y terz

 

WIEM ZE DA SIE SKOPIOWAC <_<

Rekrut
Opublikowano

@Up.

 

Przyznaj się, że masz 10 lat bo twoje post są bez sensu.

Temat z hackiem od Geo.....

W downloadzie jest plik .dll i injector od Geo....

Więc poco ma szukać starszej wersji injectora jak tu już ociągnął najnowszą?

 

Ps. Warn za duble posta.

Opublikowano

Nie wiem ale ... jak wlaczam wr to wogole on sie nie laduje nawet pasek do tych 15-20% sie nie zaladowal co powinien.. w wersji 5.1 bylo dobrze a w 5.2/5.3 nie dziala ..

08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif08aborygen.gif
Opublikowano

A ja mam pytanko tak z ciekawości do czeko jest w hakach np. w twoim te my account informations ???? czy przypadkiem to nie wykrada haseł ?? Kiedyś używałem haka z takimi opcjami i gineły mi promo cody np. AW50F , XM8

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

A ja mam pytanko tak z ciekawości do czeko jest w hakach np. w twoim te my account informations ???? czy przypadkiem to nie wykrada haseł ?? Kiedyś używałem haka z takimi opcjami i gineły mi promo cody np. AW50F , XM8

w tym pewnie chodzi o to ze pokazuje TOBIE twoje hasło i login i inne podobne informacje ( bo taka sama opcja była w innym hacku kiedys)

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

A ja mam pytanko tak z ciekawości do czeko jest w hakach np. w twoim te my account informations ???? czy przypadkiem to nie wykrada haseł ?? Kiedyś używałem haka z takimi opcjami i gineły mi promo cody np. AW50F , XM8

Nie hack jest w 100% czysty. Pokazuje tylko tobie te informacje.

Opublikowano

Niewiem jak wam ale mi działa normalnie przez 2H na nim grałem i wszystko na luzie ...

 

Hack czysty Kaspersky 2011 nic nie wykrywa

. .

Opublikowano

bigos102:

 

A rozpakowujesz to najpierw??

Pomogłem? Daj plusa. To aż tak nie boli.

 

 

TopaźHack D3D v.1.0.0

xxxepean110xxx.gif

Opublikowano

Prosze naprawcie te crashe co 15 min na zombie OPK nie da sie grać prosze zrob cos z tym zeby zombie OPK chodziło bez crashy. Dam + za Chodzące OPK lecz crashe są i tak :/

add.png

Opublikowano

Witam

Mam problem z tym hackiem

Kiedy odpalam injector pisze ,że nie może odnaleźć pliku dll ktory jest tuż obok injectora na pulpicie.

O co kaman ?

Pomogłem ? To daj +

 

dinohund.gif

demon01pl.gif

 

Znam sie na WR Japan i KR

We wszelkich tych sprawach pisać do mnie na PW ! A nie spamować na forum !

Opublikowano

@Up.

 

Przyznaj się, że masz 10 lat bo twoje post są bez sensu.

Temat z hackiem od Geo.....

W downloadzie jest plik .dll i injector od Geo....

Więc poco ma szukać starszej wersji injectora jak tu już ociągnął najnowszą?

 

Ps. Warn za duble posta.

 

duzo wiecej lat

a poza tym kazdy injector moze dzialac i nie,starsza wersja moze dzialac a nowsza nie( to zalezy od kompa lub hacka)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Działą ale po jakimś czasie crashuje na Chams On.

Nie bądź żyła, plusikowe się należy. ;DD

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...