Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Odpowiadać Na Chamskie Teksty - Poradnik Ciętych Ripost


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Buraki z was - powiem wam tylko że jak zdechniecie rodziny pod płotem was pochowają - wyjeżdżam do ameryki - bo się do takich idiotów nie przyznaje

Opublikowano

Buraki z was - powiem wam tylko że jak zdechniecie rodziny pod płotem was pochowają - wyjeżdżam do ameryki - bo się do takich idiotów nie przyznaje

America's idiots count +1

Poland's idiots count -1

Opublikowano

Buraki z was - powiem wam tylko że jak zdechniecie rodziny pod płotem was pochowają - wyjeżdżam do ameryki - bo się do takich idiotów nie przyznaje

doradzę Ci cos - idź do biedronki , połóż głowę na wadze i naciśnij burak, a nie do ameryki sie wybierasz

1284282093u138092.png

34080977.jpg

Sygna By

Grapes ZAKAZ KOPIOWANIA !

1284282093u138092.png

Opublikowano

doradzę Ci cos - idź do biedronki , połóż głowę na wadze i naciśnij burak, a nie do ameryki sie wybierasz

Doradzę ci coś - wykurwiaj, a nie pierodlisz.

Opublikowano

doradzę Ci cos - idź do biedronki , połóż głowę na wadze i naciśnij burak, a nie do ameryki sie wybierasz

hahaha znów dałeś czadu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@up

zostaw go! bo pójde na policje

Legenda
Opublikowano

BSHAHAHAHAHAHAHAHA - ROZWALASZ MNIE

 

Piszę już z samolotu to L.A.

 

Myślisz, że pisząc takie zjebane posty o tym, że jesteś w samolocie jesteś fajna?

Wykurwiaj #1

Opublikowano

@Czerew

 

Ta ja występuje z mózgiem.

 

A co do kupna twojej pełnej wersji (z mózgiem) to nie jestem zainteresowany - zryty czerep i krótkie kacze nogi ( tak wyglądasz w mojej wyobraźni ;p)

No tak kibice Realu musza mieć bujną wyobraźnie

Opublikowano

Wykurwiaj #5

Jednego idiotę mniej w Polsce, ameryka nie zauważy różnicy, będziesz czuł się jak w domu ;)

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...