Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Za Bocenie Jest Ban Czy Ostrzeżenie?


Own33d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy Za Bocenie jest Ban Czy Ostrzeżenie???

Chodzi Mi o To Czy Za Bota Który Zbiera Skrzynki i Bije Alieny Dostaje Się Ostrzeżenie Czy Bana.

Bo kotś mi pisał że jeżeli Konto ma pOnad 28 Dni to dostaje się Ostrzeżenie.

Podoba Ci się? Daj -

 

[†]1 Post[†]

[†]5 Postów[†]

[†]10 Postów[†]

[†]25 Postów[†]

[†]50 Postów[†]

[•]100 Postów[•]

[•]200 Postów[•]

[•]300 Postów[•]

[•]400 Postów[•]

[•]500 Postów[•]

[•]600 Postów[•]

[•]700 Postów[•]

[•]800 Postów[•]

[•]900 Postów[•]

[•]1000 Postów[•]

 

electro.gif

Opublikowano

Jeżeli na twoim koncie zostanie wykryte używanie nie legalnych programów (botów, cheatów itp.):

- jeżeli konto ma mniej lub 28 dni stażu: dostajesz bana na stałe

- jeżeli konto ma więcej niż 28 dni stażu:

a.) pierwsze ostrzeżenie

b.) drugie ostrzeżenie to utrata 40 % PD i poważania

c.) trzecie ostrzeżenie to utrata 40 % PD i poważania

d.) kiedy za czwartym razem wykryją u Ciebie używanie botów itp. ban na stałe.

Opublikowano

Ale Czy przy 1 ostrzeżeniu wywala cie z bota ??

Podoba Ci się? Daj -

 

[†]1 Post[†]

[†]5 Postów[†]

[†]10 Postów[†]

[†]25 Postów[†]

[†]50 Postów[†]

[•]100 Postów[•]

[•]200 Postów[•]

[•]300 Postów[•]

[•]400 Postów[•]

[•]500 Postów[•]

[•]600 Postów[•]

[•]700 Postów[•]

[•]800 Postów[•]

[•]900 Postów[•]

[•]1000 Postów[•]

 

electro.gif

Opublikowano

Ale Czy przy 1 ostrzeżeniu wywala cie z bota ??

 

Po pewnym czasie bot się wyłączy. Botuj teraz bo jest dobry czas na to.

Opublikowano

Dobry czas ja na Pl3 mam 20LF3 i Sie Boje :) i Jeszcze 2 Irki :(

Podoba Ci się? Daj -

 

[†]1 Post[†]

[†]5 Postów[†]

[†]10 Postów[†]

[†]25 Postów[†]

[†]50 Postów[†]

[•]100 Postów[•]

[•]200 Postów[•]

[•]300 Postów[•]

[•]400 Postów[•]

[•]500 Postów[•]

[•]600 Postów[•]

[•]700 Postów[•]

[•]800 Postów[•]

[•]900 Postów[•]

[•]1000 Postów[•]

 

electro.gif

Opublikowano

a na g arena jeszcze instnieje i czy jest jeszcze jakis taki serw co tam mozna bocici bez przeszkód

POMOGŁEM DAJ LUBIĘ TO:D

 

 

ab0bc93176c28908944588b712d630d4593d8605.png

Opublikowano

a na g arena jeszcze instnieje i czy jest jeszcze jakis taki serw co tam mozna bocici bez przeszkód

 

Garenę już zamnknęli. Nie długo się stanie serwerem BP jako amerykański globalny 4. Teoretycznie można bocić teraz wszędzie ale na serwerach BP czas na botowanie jest ograniczony. Na Garenie miałes bez limitu, na serwerach BP w końcu Cie przyłapią, dadzą ostrzeżenie lub bana(jesli konto ma mniej niz 28 dni) i koniec. Podobno na Skandynawii 2 też sie dobrze botuje ale ja się tam nigdy nie rejestrowałem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...