Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Fajnyfilmik]Dotyczący Herbina


WhiteSolder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pierdole to raczej komputerowo zrobione ale na serio straszne to gÓwno

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

bez jaj , przestraszyłem się xD

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Opublikowano

No ja tez omg sie wystraszylem

to cos nie istnieje i nie bedzie...

tak samo mozna dac przez mp

i dac nowego chara postaci nic wielkiego...

4143_1.png

Opublikowano

jak HB istnieje to dam sobie spokój z mc

co jest nie możliwe bo hb NIE ISTNIEJE!!

do cholery był już temat o hb poszukaj a znajdziesz

a jak nie wierzycie że hb nie istnieje poszukajcie w plikach mc texturki hb bo ja nawet w wersji alpha 1.0.17_01 nie znalazłem...a przeszukałem wszystko (każdą alphe i bete też) i gówno....

sygnaturkan.png

sygnature by replite13

Opublikowano

Ja w herobrine wieże, kiedyś za czasów alphy, wyruszyłem na wyprawe i spotkałem jakiś domek z ziemi, był tam piecyk, skrzynki i inne. Ale uważam że jak jest już beta to nie ma :D Kilka razy widziałem też hb w lesie. Goniłem go i mi za każdym razem zwiał :( Ale zawsze spotykałem po nim ślady...

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Ja prawie zawału dostałem xD

 

A ty na poważnie uważasz że herobrine istnieje?

Śmieszny jesteś :)

 

Film jest z czasów alphy, wtedy herobrine istniał :) Został wycofany ponieważ miał za duże możliwości.

sygndwm3ovh.png

Opublikowano

jak HB istnieje to dam sobie spokój z mc

co jest nie możliwe bo hb NIE ISTNIEJE!!

do cholery był już temat o hb poszukaj a znajdziesz

a jak nie wierzycie że hb nie istnieje poszukajcie w plikach mc texturki hb bo ja nawet w wersji alpha 1.0.17_01 nie znalazłem...a przeszukałem wszystko (każdą alphe i bete też) i gówno....

 

Nie, ty się boisz w niego uwieżyć

 

@Filmik

 

on był juz kilka razy na MPC...

 

nie wiem czego tu sie bać, ja sie tylko śmiałem jak go nieudolnie zrobili

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Nie.

 

 

Nie.

 

 

Nie

 

 

 

Nie

 

 

 

 

Nie

 

 

 

 

 

 

Nie !!!! Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie

 

Rozumiesz ? Herobrine nie istnieje !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...