Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Gracz Nie Mogą Się PołąCzyć Z Moim Privie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mam problem, otóż... Dzisiaj rano stworzyłem priva, który u mnie działa, ale u moich znajomych nie. Odpalam Hamachi, serwer, portmap... gdy znajomy próbuje wbić wyświetla mu sie komunikat: Błąd łączenia z serwerem.

 

Co mam zrobić? Jakoś inaczej skonfigurować portmap?

 

Proszę pomóżcie

Opublikowano

I sam sobie odpowiedziałeś ty się łączysz ze spol z końcówką .100 a on z normalną ...

darkvadersygna.png
Opublikowano

@up

Ależ mu wytłumaczyłeś.. Na 100 % będzie wszystko wiedział...

 

@Struziu

Mistrzu, aby Twój koleszka mógł sobie zagrać na Twoim privie musi być podłączony do sieci hamachi. (zakładam , że to wiesz )

Ty łączysz się z serwerem przez spolszczenie skonfigurowane pod Ciebie. Aby ktoś inny mógł sobie zagrać na Twoim serwerze musisz skonfigurować je pod graczy.

Czyli jeżeli masz IP na hamachi przykładowo 5.195.77.221 to w spolszczeniu dla graczy wpisujesz właśnie 5.195.77.221 , a jeżeli Ty chcesz połączyć się ze Swoim serwerem to wpisujesz IP z hamachi z końcówką .100 ;)

 

Uff..

sygna.jpg

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą.

Krew jest potem bohaterów.

Już wkrótce...

shadow.jpg

 

Poznaj prawdę...

Ludzka rasa jest pod wpływem masowej hipnozy.

bilde.jpg

Opublikowano

Nic nie pomogło... Może ktoś mógłby mi zrobić spolszczenie? IP z Hamachi: 5.166.124.175

 

 

A może macie linki do jakś poradników "Jak poprawnie odpalić serwer"?

Opublikowano

Możliwe że antywirus blokuje możliwość łączenia się z twoim serwerem, a jeśli chodzi o spol to znajomym zrób na IP 5.166.124.175

Takie wpisujesz w connect changerze

1300907102-U198706.png

Sygnatura by

dudsonowa

Opublikowano

Antywirusa wyłączyłem, spolszczenie zrobiłem chyba dobrze i dalej nikt nie może grać...

 

 

 

Zastanawiam się czy nie zrobiłem czegoś źle ze spolszczeniem albo portmap'em

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...