Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie najszybciej wbić level


beton321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na CQC 4vs4 szybko się level bije nawet jak grać nie umiesz bo krócej trwają rundy.

Jak masz WA2000 / PSG / AW50F i umiesz tym grać to najlepiej jest na UO. Szybko leci kd i exp.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Urban Ops. Jeden z trybów gry. Są to średniej wielkości mapki wprost stworzone dla snajpera.

Ewentualnie możesz grać na roomach OPK Harbor Ida. Tam exp leci błyskawicznie ale istnieje ryzyko bana.

Na planty etc..

 

Z dobrym eq na medyka / assaulta zaś graj na pokojach 8 osobowych FFA.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

"OPK Harbor Ida" a gdzie to romy sa?

 

Są to pokoje 16 osobowe najczęściej z mapą Harbor Ida zakładana przez cheaterów z O.P.K

Cheater zabija natychmiast 10 osób po czym gra się kończy, a wszyscy dostają exp i dinary.

 

Są najczęściej pokojami o niskich numerach 0-15. CQC FFA

1373662483-U83583.png

Opublikowano

a broken sunset z zombie OPK dochodzisz do 10 wave (oczywiście ją przechodzisz) i padasz dostaniesz wtedy ok. 1,5k exp w 13 min

16359.png

34922.jpg

31019.png

Opublikowano

a mam jeszcze pytanko do broni,skad wziasc bron "scorpiony"? bo podobaja mi sie

 

Z marketplace. Kupujesz je za kredyty G1.

 

http://www.gamersfirst.com/marketplace/warrock/

 

@BTW:

 

Nie pisz posta pod postem! Używaj opcji edytuj.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

W obecniej chwili nie ma takiej możłiwości. Możliwe, że kiedyś będzie event na scorpiony tak jak to już raz było.

Ale tak jak mówiłem teraz za darmo ich nie dostaniesz.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Kupić jeśli masz premium za dinary w grze, albo właśnie tak samo jak skorpiony za G1.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

włączasz OPK i grasz na zombiakach do ostatniej rundy wtedy idzie Ci dużo expa , ale poświęca też conajmniej 30 min gry .

Pomogłem ? Daj +

 

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Opublikowano

anloko na OPK całe zombie przeszedłem w 56min to jakim cudem 30min?

 

 

przyszedłem 10 runde,zabili mnie i dostałem 1,1k expa z tym codem+20% expa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...