Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Ukraść Konto Metin2


Uten008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, najpierw powiem że ten poradnik nie jest dla tuków i noobów.

A więc musimy na privie wbić jakiś interesujący poziom.

Na PL'u gdzieś 30-99 a na privie 50-127 i jakieś pr0 eq.

Potem piszemy na czacie: Oddam konto ( np. ) 65 lvl bez e-maila PISAĆ NA PW.

I czekamy aż ktoś napisze.

Potem podajemy mu login i hasło ( prawdziwe ) czekamy parę dni i zmieniamy hasło przez e-mail.

Na pewno wrzucili jakieś eq żeby sobie pograć :D

Daj +'sika :)

Daj + to nic nie kosztuje a mi bardzo pomaga ;)

 

Pomagam w robieniu priva pisać na pw!

 

beznazwy9eg.jpg

Opublikowano

Stare teraz mało osób kupuje konta bez emaila, a tym bardziej eq nie wkłada. Ale leci +

Daj + nic ci się nie stanie

Opublikowano

heh dobry sposób jak ktoś pisze oddam konto to odrazu się zgłaszam gość daje passy i login i mam frajde sprawdzam czy coś jest na koncie jak jest to zabieram wszystko czasem to wartościowe rzeczy(najdroższa FMS+9 Śr 35 zmienij hasło do magazynu na 9999 xD ) a na koniec pisze na wołaj KUPIE YANGI W ZAMIAN DOŁADUJE SMOCZE MONETY

I gość ma bana

Opublikowano

tutorial denny . po co miałby ktoś kraść komuś konto, bo co ? zazdrosny jesteś ? . A tak na poważnie troszeczkę chaotycznie napisane . i zgadzam się z upem . _\

^^ ...

1301505403-U318385.png

Opublikowano

Ludzie tacy jak ty mnie wnerwiają. Rozumiem, że skoro sami nie umiemy zarobić na eq , to należy poprostu kraść:?

Siedzi taki gosciu 3/4 godzinki w metinie,pan a, i zmudnie zarabia na eq +9. Przychodzi taki cwaniaczek, pan b, i w 10min caly dorobek pana a jest już w eq pana b.

Pan a gra od nowa na privach badz innym serwerze (często kończy grę) a pan b gra sobie na swoim pr0 1 lvlku z eq +9 pana a. I potem są takie nupki z +9 kozaczą się a jak w morde dostana to nawet

nie umieja się przyznać do porazki tylko wmawiaja, ze albo nno padło (w 99,9% wgl go nie ma), albo że lag był, albo że nie był gotowy. Porazka a to własnie przez takie osoby jak autor tego tematu. (moze to w sumie i dobrze do metin upada i no liferow bedzie mniej..)

- leci...

NosTale.PL po długiej przerwie wracamy ponownie. :)

Opublikowano

Nieno, są ludzie i parapety, ale żeby przeżucić eq+9 na konto, do którego nie mamy nawet maila to już meksyk... Kiedyś (rok temu) mogło to ujść, ale teraz to już nawet dzieci 10 letnie wiedzą o tym, i same "próbujom" w taki sposób zarabiać :D

A co sposobu to tak jak wyżej, przydatne kilk amiesięcy temu, teraz już nikt na to nie nabierze sie

c45b6e9b4718487c.jpg

Zbieram +

NoFear93 wojka MENTAL Almanach 33 lv+ Shinsoo 4 ever GRAM

Opublikowano

Według mnie to się nie przyda... Na pl-u jak ktoś ma mieć eq +9 to musi mieć też mózg więc raczej bez e-mail nikt nie będzie chciał konta, a co do priv serwerów to na większości serwerach zmiana maila jest odrazu po zalogowaniu się na stronę serwera bez żadnych potwierdzeń na starym e-mailu

Opublikowano

Na privach zazwyczaj nie podajemy prawdziwego maila. :)

Więc ten sposób odpada.

Na Pl`u to już w ogóle każdy zna to i czeka tylko aż mail się zmieni i dopiero wkłada eq. :>

Opublikowano

Ten sposob byl znany od powstania metina xDD

Ale tak na serio to naprawde nawet najwiekszy noob skapuje ze chcesz go oszukac :P

sstwc.jpg

Opublikowano

skoro gra jest dla ciebie tak trudna ze musisz kraść to może powinieneś ja zmienić? hmmm mpc to forum o okradaniu czy o chetowaniu bo juz sie powoli gubie w tym wszystkim ?

 

i kto ci wsadzi eq na postać bez @,. takie tuty powinny byc usuwane a tworcy nagradzani

Opublikowano

podobne do oddam konto pw a po kilku dni zmienia haslo... lecz eh jak ktos was chce tak wrobic to fb i na srodku m1 odpalacie lub klniecie na czacie ile wlezie jak na +50 range na -20k wywalic all co jest na koncie jak jest cos z is to new postac na nia przezucic i skasowac

ps stare i juz tylko max 10lvl sie na to nabierze a na nim zarobisz miecz+2 i zbroje+1...

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...