Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy warto stawiać serwer na plikach raina


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 .Witam czy warto stawiac serwer na plikach raina ? ( chodzi mi o to czy po prostu łatwo)

2.Czy Dedyk Moze stac na plikach raina?

3.Nazwa Dla serwera?

Beda +,,- i 5!

sygnaturas.png

Opublikowano

1. Na wszystkich plikach jest łatwo jeśli się na tym znasz.

2. A czemu nie?

3. Alanos? :D

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

1.Jeśli pytasz czy nie mają błędów i są proste w obsłudze dla początkujących to tak. Choć wolę pliczki by Raven..

2.Raczej nie radziłbym zaczynać od dedyka. Stwórz sobie na razie prosty serverek na hamachi.

3.Napisałem Ci w temacie - " Jaka nazwa dla servera" , który stworzyłeś..

sygna.jpg

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą.

Krew jest potem bohaterów.

Już wkrótce...

shadow.jpg

 

Poznaj prawdę...

Ludzka rasa jest pod wpływem masowej hipnozy.

bilde.jpg

Opublikowano

1.Pliki Rain są najlepsze na ćwiczenia, jak ogarniesz te pliki, to możesz zrobić z nich cudo lepsze niż SF2010 ;)

2.Pewnie że tak, ale najlepiej je mocno zmodyfikować itd ;)

3.DenverMt2 xD

Opublikowano

1.Jeśli pytasz czy nie mają błędów i są proste w obsłudze dla początkujących to tak. Choć wolę pliczki by Raven..

2.Raczej nie radziłbym zaczynać od dedyka. Stwórz sobie na razie prosty serverek na hamachi.

3.Napisałem Ci w temacie - " Jaka nazwa dla servera" , który stworzyłeś..

Drogi Panie. Raven nie zrobił plików. On tylko udostępnił pliki raina na neta.

 

1 .Witam czy warto stawiac serwer na plikach raina ? ( chodzi mi o to czy po prostu łatwo) Tak

2.Czy Dedyk Moze stac na plikach raina? Jak najbardziej

Specjalista
Opublikowano

Oczywiście ,że warto stawiać serwery na plikach raina np. żeby się poduczyć potem zawsze mozna przejść na inne pliczki ;) ,jednak teraz większość osób przeniosła sie z raina na sf2010 bo te mają wbudowane zabezpieczenia sa stabilniejsze i w ogóle ,ale pierwsze dedyki były stawiane własnie na rainie .

1365526782-U231645.png


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...