Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mam dwa pytania zacznę od łatwiejszego :

 

Na jakim poziomie bestii obstawia się zjednoczenie? (wiem że na 45, 90, ale nie wiem jaki lv trzeba wbić bestii żeby obstawić zjednoczenie na 15 lv)

 

i drugie pytanie:

 

Gram Magiem Chaosu i czytałem że najlepszymi petami dla tej profesji jest Anioł, Czerwona Wróżka i Naga. Z opisów najbardziej spodobał mi się Anioł, ale prosiłbym o krótki opis wszystkich z tych bestii (zalety i wady np.: co ma największy atak, co atakuje z bliska co na odległość czy dadzą rade pokonać mooba na swoim lv) i czy ktoś może zna ceny takich petów (na serwerze serafin)??

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Pozdrawiam,

 

MajorPlaneta

Opublikowano

Anioł (500kk+)

 

Zjednoczenie: Atak mag+ obr fiz

 

+

leczy

jeden skill z daleka

-

podbiega do przeciwnika

 

Naga (500kk+ )

 

Zjednoczenie: Atak magiczny

+

bije z daleka

stuny

-

słaba :)

 

Rp (fresh 1,5kk + )

 

Zjednoczenie atak magiczny

 

+

szybko regenerujące się skille

atak z dalek

-

papierowa ( mało wytrzymała )

Opublikowano

Czyli co najlepiej kupić?? Chyba anioł jest najlepszy, ale ma dużą cenę bardzo... Myślałem że jak pusta karta chodzi po 30kk to fresh nie więcej niż 100kk, ale jednak się myliłem.... :)

 

Dzięki za odpowiedź.

 

a i jeszcze jedno, chodziło mi o to na jakim lv obstawia się zjednoczenie u bestii wiem, że do 5 poz zjednoczenia można obstawić na 45 lv, do 10 na 90lv a do 15 na jakim lv??

Opublikowano

ale jeżeli nei patrząc na cene to co jest lepsze Aniol czy RP? Bo mi się wydaje, że Anioł chyba, bo ma leczenie i podobno może być używany jako tank. A RP ma duzy atak, ale mało obrony tak jak MC.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...