Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.Mam problem i mam nadzieję że mi pomożecie;(

To tak:

Naciskam Rozpocznij grę w tablicy powiadomień i wyskakuje mi o to ten błąd http://img20.imageshack.us/i/shaiyabdfullekran.png/

Sprawdzam jaką mam kartę graficzną żebym mógł zainstalować sterowniki wchodzę w :

sprawdzam I sposobem

-Panel Sterowania->system->sprzęt-> właściwości multimediów i nie ma tam karty graficznej jest karty sieciowe

potem II

klikam prawym przyciskiem myszy na pulpit i daje właściwości->ustawienia->i tam piszę ekran (nazwa monitora) na(i tu powinna być nazwa karty graficznej)i nie ma nazwy karty graficznej nie wiem czemu może mi ktoś pomóc z góry dziękuję

Podpowiecie jakie som jeszcze sposoby na sprawdzenie karty graficznej jaką mam nazwę jej żeby pobrać do niej sterownik

Opublikowano

Po pierwsze - kup słownik ortograficzny.

Po drugie - sprawdź wejście karty graficznej lub kup sobie nową.

Po trzecie - pobierz Direxa i sterowniki do karty.

Ciesz się grą.

2q1t1lg.gif

Opublikowano

Przykładowo program everest pomoże ci zdefiniować jaką masz kartę graficzną. Zainstaluj tego directa i sterowniki. Albo może jeszcze z rozdzielczością coś, próbowałeś w oknie uruchamiać?

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

Opublikowano

na 100 % masz stery na płycie do kompa zrób reinstal full sterów jak nie pomoże to to tak jak kolega wyżej everesta , w osteczności nową kartę graficzną :D a sprawdzałeś na window sceen ?

Opublikowano

Po pierwsze - kup słownik ortograficzny.

Po drugie - sprawdź wejście karty graficznej lub kup sobie nową.

Po trzecie - pobierz Direxa i sterowniki do karty.

Ciesz się grą.

 

a co ty K***a jesteś że polskiego uczysz ? jak nie pasię to stul ryj albo nie czytaj :/

 

Thx za warna

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam to samo... odpaliłem dzisiaj Shaiye i wyskoczył błąd DirectX/Karta graficzna, a jeszcze grałem w tą grę miesiąc temu... Mam DirectX 10 i sterowniki karty graficznej też... gry inne działają, tylko nie Shaiya...

Może problem jest z tym, że Updatera zrobiłem programem [shaiya Patcher.exe]

Hmm ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...