Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dedyka Do 1300 Zł, Gdzie Kupic Pod Minecrafta


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chcę kupić Serwer Dedykowany do 1300 zł /miesiąc, na serwerze będzie minecraft chciałbym około 50 graczy "role-play" Skąd najlepiej kupić serwer dedykowany ??? Kto mi doradzi dobrą stronę z dobrymi serwerami dostanie "+" !!!! Oraz przyda mi się ktoś do zajmowania się tym !!!!

Opublikowano (edytowane)

może ma kase i chce za 1300zl/miech

Jeśli będziesz potrzebować moderatorów to się znam na tym.

a do konfiguracji dedyka to nie ja :P

 

@DOWN

Pewnie ktoś ogarnięty w tych sprawach sie odezwie ;]

Edytowane przez MetinMT2

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

MetinMT2. My szukamy na razie dedyka. Ludzi nie potrzebujemy.

 

Mamy ogarniętą ekipę.

Która zna się na skryptach jawa / grafice / php / html i troszkę na konfiguracji.

Chcemy postawić serwer na 100/140 osób, ale tymczasowo na próbę około pięćdziesięciu.

Ludzi nie poszukujemy.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Taa...

1300 pln na miesiąc za dedyka, ktorego bedziesz uzywal w 5%, gratuluje inteligencji.

Ciekawe gdzie pracujesz, ze mozesz sobie od tak pozwolic na bezmozga 'inwestycje'.

 

Ale skoro chcesz 1300zł, to ten ostatni

http://www.ovh.pl/produkty/oferty_dedykowane.xml

bedzie w sam raz.

 

___

A tak na powaznie ;>

Na początek starczy vps i to w cale nie taki 'wypasiony'.

W koncu stawiasz serwer, ktory nie bedzie od razu nie wiadomo jak slawny.

Zastanow sie zanim cos napiszesz, marna prowokacja w twoim wykonaniu.

Opublikowano

Poprosiłem o propozycję,a nie Twoje " krytyki " , to My stawiamy serwer. Nie Ty. Mamy VPS'a, na kilka osób. Pierw był hamachi. Mieliśmy 20 beta testerów, oraz kilku liderów gildi.

Dzięki i pozdrawiam.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Nie wiem czy jeszcze aktualne ale się wtrącę.

Jeśli chcesz coś pod minecraft'a. To najlepiej VPS skonfigurowany na własne parametry.

Minecraft bierze strasznie dużo ramu lecz prawie nie używa procesora.

 

Napisz do ViHost.

To jest ukryta treść, proszę

I niech ułożą indywidualną ofertę, w wiadomości podaj konfigurację.

Choć osobiście uważam, że VPS5 stąd:

To jest ukryta treść, proszę

Styknie a nawet procka będziesz miał za dużo :P

I nie pchaj się w wirtualizację Xen'a bo Ci nie potrzebna.

Inne firmy, które mogę Ci polecić.

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

W hetznerze stoi minecraft MPC.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Dziękujemy.Można zamknąć.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...