Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[(Bardzo) Mini-Tut] Skuteczna Pułapka Na Zwierzaki.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to BARDZO mini tut.

 

potrzebujemy około ośmiu pochodni, łopatę i kilof. I jakiś stosunkowo duży zbiornik wody.

 

Nic prostszego, jak kopanie tunelu na szerokość dwa. jak najkrótszy, aczkolwiek żeby zwierzaki nie uciekły. Proponuję 13.

Tunel trzeba stosunkowo pogłębiać żeby woda się nie skończyła po x klockach.

 

Nasz tunel musi mieć coś w rodzaju dachu, żeby zwierzaczki nie uciekły.

 

Obok miejsca w którym zaczęliśmy kopać stawiamy pochodnie. Po 4 na jednej stronie.

 

Czekamy aż nastanie noc i voila. Oczywiście potem trzeba zabić zwierzaki :)

http://img860.imageshack.us/i/mpcforum2.png

diggydiggy.jpg

1300847486ujzezdzanie.gif

Koles dropnal dzika :P

Jeśli chcesz wynagrodzić moją pracę, to daj mi symboliczny +. Jeśli napisałem coś źle, napisz to w temacie, i jak tego nie poprawie w ciągu godziny, daj mi -.

Opublikowano

tak naprawdę to nic nie zrozumiałem serio

 

Odemnie nie masz nic chociaż tak jak UP mówi dodaj Ss to będzie dobrze

x

Opublikowano

chodzi o to , że to nie pułapka na miarę złota że ona same dedają i itemy do ciebie lecą

 

P.S. Gorzej jak tam wpadnie creeper i cie rozpie*doli i twoją pułapkę ;)

zbieram +

Opublikowano

@refresh, jak na jakieś udoskonalenie anty creeperowskie wpadne to wam powiem :)

 

 

@UP w nocy się tam nie czeka tylko w nocy się w domku siedzi :)

diggydiggy.jpg

1300847486ujzezdzanie.gif

Koles dropnal dzika :P

Jeśli chcesz wynagrodzić moją pracę, to daj mi symboliczny +. Jeśli napisałem coś źle, napisz to w temacie, i jak tego nie poprawie w ciągu godziny, daj mi -.

Opublikowano

refresz.

 

Polecam. W godzinę uzbierałem 60 bekonów :P

 

(Można dodać też lawę, żeby moobki się zabijały samoczynnie :D)

diggydiggy.jpg

1300847486ujzezdzanie.gif

Koles dropnal dzika :P

Jeśli chcesz wynagrodzić moją pracę, to daj mi symboliczny +. Jeśli napisałem coś źle, napisz to w temacie, i jak tego nie poprawie w ciągu godziny, daj mi -.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...