Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poszujue]Najnowszej Wersji Triburile-Lan


slawekja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dwa pytanie

1. Poszukuje najnowszej wersji Triburile-Lan

2. Poszukuje tez spolszczenia do Triburile-Lan najlepiej do tej wersji co podacie

Lemury nie śpią!

Opublikowano

No wez daj ta wersje jak nie cchesz tu to mozesz na PW a i jakbys mogl podaj linka do spolszczenia

Lemury nie śpią!

Opublikowano

2.8 to najnowsza wersja?

 

http://hotfile.com/dl/108775040/abdefc1/triburile-lan-v2.8.rar.html

 

Skana nie daję bo plik za duży (koło 60mb)

Opublikowano

2.8 to najnowsza wersja?

 

http://hotfile.com/dl/108775040/abdefc1/triburile-lan-v2.8.rar.html

 

Skana nie daję bo plik za duży (koło 60mb)

 

 

- Najstarsza

 

Najnowsze z tych co moge powiedzieć to:

 

0.1 i 0.2

.

Opublikowano

nie dostaniesz spolszczenia bo ja mu zabroniłem komukolwiek dawać.

 

nie zasługujecie na to jak uznam że się coś zmieniło to pomyślę

Opublikowano

http://fisierulmeu.ro/26AS9Z92DZSU/Triburile-Lan-v0-3-rar.html

http://fisierulmeu.ro/6666DPZUKY1C/Triburile-Lan-v0-2-rar.html

Opublikowano

http://fisierulmeu.ro/26AS9Z92DZSU/Triburile-Lan-v0-3-rar.html

http://fisierulmeu.ro/6666DPZUKY1C/Triburile-Lan-v0-2-rar.html

 

 

Zniszczyłeś całą tajemnice

 

Przez to teraz będzie masa noobych rzeczy.

Opublikowano

1. Mam ale nie dam

 

 

To po co jeszcze siedzisz na forum...

Żeby się chwalić że masz?

 

-_-

 

dobra koniec offtopu wybaczcie ;]

Opublikowano

Drogi Panie Kuba018.

 

Podając każdemu wszystko na tacy forumowicze przyzwyczajają się do tego i czekają na gotowce.. Ma to jakiś sens, skoro osoba, która ściągnie silnik ledwo co potrafi go odpalić, a co dopiero coś zmienić? Ja w tym sensu nie widzę. Druga sprawa to spolszczenia. Proszenie o spolszczenia to nic innego jak lenistwo użytkowników forum, bo spolszczanie silnika to jest praktycznie malutki detal, który KAŻDY potrafi zrobić.

 

Pozdrawiam.

Nie będzie niczego.

Opublikowano

To po co jeszcze siedzisz na forum...

Żeby się chwalić że masz?

 

-_-

 

dobra koniec offtopu wybaczcie ;]

 

- Nie żeby się chwalić tylko dałeś link żeby inni tworzyli server Plemion tylko w stylu

 

"Jestem Cool

Jestem xD

Oh ale mój server jest super odjazdowy"

Opublikowano

Drogi Panie Kuba018.

 

Podając każdemu wszystko na tacy forumowicze przyzwyczajają się do tego i czekają na gotowce.. Ma to jakiś sens, skoro osoba, która ściągnie silnik ledwo co potrafi go odpalić, a co dopiero coś zmienić? Ja w tym sensu nie widzę. Druga sprawa to spolszczenia. Proszenie o spolszczenia to nic innego jak lenistwo użytkowników forum, bo spolszczanie silnika to jest praktycznie malutki detal, który KAŻDY potrafi zrobić.

 

Pozdrawiam.

 

1. Nie każdy ma czas żeby spolszczać silnik

2. Większym zuem było pokazanie jak zrobić priv na (no)hamachi

3. Trudno coś zmienić skoro większość plików jest zakodowanych (nie mówię tu o templatkach i configach)

4. Zauważ że Tobie też podali na tacy silnik ds-lan :] sam go nie stworzyłeś..

 

@2UP

Lepszy taki styl niż zarabiać na udostępnianiu silnika

Tak każdy ma i wszyscy są happy pomijając upy

Opublikowano

Kuba018

 

nie wiem czy ty byś oddał swoją ciężką pracę sępą, którzy i tak będą krytykować

 

powiedz mi gdzie tu nie ma sensu?

 

musza zasłużyć aby to dostać

 

 

 

kto by czegos nie dal do sciagniecia to wszystkim sie nie podoba

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...