Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft 1.3 Best Hd Textures +Filmik I Download


SaGe^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

:) Przejde odrazu do konkretow :D

 

 

Filmik pokazujacy czesc textur :

 

Link do minecraft.jar :

http://www.speedyshare.com/files/27389633/minecraft.jar

 

Link do tematu z teksturami :

http://www.mpcforum.pl/topic/309969-texture-pack-dl-misas-64x64-realistic/

Instrukcja :

Dysk C ---> Users/Użytkownicy ----> Twoja nazwa uzytkownika -----> AppData -----> Roaming ----> .minecraft -----> bin

Skopiuj mój minecraft.jar do tego folderu i zamień na już istniejący i gotowe ! Textury na 1.3 Sa juz uzyteczne !

 

Jeżeli textury ci sie podobaja to daj plusa :) Jesli nie to nic nie dawaj

 

UWAGI I ZASTRZEZENIA PISAC W KOMENTARZACH !

1201171861.png

Opublikowano

Ehh szkoda że nie są w .zip i nie mozemy ich sami wrzucic do minecraft.jar

max 5 linijek tekstu.

Opublikowano

Ehh szkoda że nie są w .zip i nie mozemy ich sami wrzucic do minecraft.jar

 

Zgadzam sie ale tu chodzi o to ze to nie texture pack tylko costam do podmiany plikow :D

Dzieki temu masz nowa czcionke (bardziej czytelna) i ladne texturki

Watpie ze ktos zrobi tak ze wrzucasz do folderu z texturami i gotowe ale wszystko mozliwe

1201171861.png

Opublikowano

heh

Czarny ekran i brak odpowiedzi :D

Po odpaleniu minecrafta

 

Jaka masz wersje ?

1201171861.png

Opublikowano

Nie wiem co macie ...

baryczowi dziala :D

Mi tez ... koledze takze ...

Naprawde nie wiem ...

1201171861.png

Opublikowano

testuje dam edita

 

Ale w filmie widzę że piękne !! Jesli działa leci 5* i 3X +

 

 

@ozesz ty kur** Jak grasz na singlu w eq mozesz sobie all itemy robic ! Gośćiu jesteś mistrzu ! Kocham Cie :)) Dzieki kurwa mac !! Ide zobaczyc czy dziala na MULTI jesli tak limit +

@edit2 omfg :/ wylaczylem to gdzie sie tworzy itemy... jak to wlaczyc?

sygnaa.png

Opublikowano

testuje dam edita

 

Ale w filmie widzę że piękne !! Jesli działa leci 5* i 3X +

 

 

@ozesz ty kur** Jak grasz na singlu w eq mozesz sobie all itemy robic ! Gośćiu jesteś mistrzu ! Kocham Cie :)) Dzieki kurwa mac !! Ide zobaczyc czy dziala na MULTI jesli tak limit +

@edit2 omfg :/ wylaczylem to gdzie sie tworzy itemy... jak to wlaczyc?

 

 

Spoko ale jestem kobieta XDD

 

To do dodawania eq to robisz tak :

 

Wchodzisz w inventarz "zawsze jest to literka I" i wciskasz "o" i masz :)

1201171861.png

Opublikowano

@up

Mhm. Już sie dowiedziałem lecz tematu nie mogłem znaleźć

 

Kobieta? :D

I tak Cie kocham ; ) Na multi działa tylko gdy jesteś adminem :(

 

Ale fenks ! Te slonce !! Wkoncu nie kwadrat..

 

Najlepiej byloby jeszcze chmury zrobić jakieś fajne ;d

sygnaa.png

Opublikowano

tekstury ładne lecz mam ale!

 

1. dałeś jar a nie zip by mogli sami zrobić to i mieć to co mieli.

2. Tutka jak wrzucić rzeczy z zipa do swojego jara.

3. @UP widzę że wstawka lub składane z kilku znanych mi teksturepacków.

 

Ci co wiedzą co podmienić i jak to podmienią... reszta jest bezsilna w tym wypadku. Podmieniając całego jara mają to co ty miałeś (mody itp) a swoją konfigurację tracą.

9obpmnjr.png

Opublikowano

ooo Piekne tekstury :) dzieki :) Sama robiłaś ;D?

 

yyyyyy + tez polecial ;d

 

@edit

 

Jak wciskam I potem O to wyskakuje mi okno budowania ale jak naciskam na cos to pisze ;

 

No ID Item with arofaz ;>:?

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

Dlaczego tam jest kamień ze mną o.0

Pozdrawiam Mechu.

Jeżeli chcecie to wyciągne plik w kórym sa txt jak wam to nie działa.

Edit@

 

Pisze sie z Mchem a nie z Mechem xD

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Opublikowano

tekstury ładne lecz mam ale!

 

1. dałeś jar a nie zip by mogli sami zrobić to i mieć to co mieli.

2. Tutka jak wrzucić rzeczy z zipa do swojego jara.

3. @UP widzę że wstawka lub składane z kilku znanych mi teksturepacków.

 

Ci co wiedzą co podmienić i jak to podmienią... reszta jest bezsilna w tym wypadku. Podmieniając całego jara mają to co ty miałeś (mody itp) a swoją konfigurację tracą.

 

Ignorancie -.- Jestem kobieta -.- avatar sam mowi za siebie -.-

To jest jedynie moj zmodyfikowany jar ...

Jakbym pamietala skad to mam to bym dala sama -.-

1201171861.png

Opublikowano

ooo Piekne tekstury :) dzieki :) Sama robiłaś ;D?

 

yyyyyy + tez polecial ;d

 

@edit

 

Jak wciskam I potem O to wyskakuje mi okno budowania ale jak naciskam na cos to pisze ;

 

No ID Item with arofaz ;>:?

 

 

Bo na mp to nie dziala -.-

1201171861.png

Opublikowano

Szkoda ;d zaraz zainstaluje na laptopie i zobacze czy dziala ;D

 

 

@add

 

Wszystko działa na laptopie ;d jestes Kochana ^^;)) dziekowa ;*

6ydVTxs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...