Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze Darmowe Gry Mmo Według Was!


004

Najlepsze darmowe gry mmo  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra mmorpg

    • 12Sky
      3
    • 2Moons
      4
    • 4story
      16
    • 7million
      3
    • 9Dragons
      2
    • Afterworld
      2
    • Rubes of Magic
      19
    • Forsaken World
      5
    • Legend of Martial Arts
      4
    • Atlantica Online
      8
    • W?adca pier?cieni
      8
    • Dekaron
      5
    • Cabal Online
      12
    • Florensia
      3
    • Last Chaos
      5
    • Nostale
      8
    • Rappelz
      10
    • Second Life
      3
    • Mu
      9
    • Shaiya - Light & Darkness
      6
  2. 2. Najgorsza gra mmo

    • Metin2
      54
    • Metin2
      29
    • Metin2 priv
      16
    • Metin2 sg
      12
    • metin2 us
      9
  3. 3. Najlepsza gra mmorts

    • Armies of Gielinor
      3
    • Battle for Wesnoth
      6
    • Battle Forge
      8
    • Berserk Online
      5
    • Blitz 1941
      5
    • Company of Heroes
      7
    • Dawn of Nations
      2
    • Dreamlords
      4
    • Enua Online
      2
    • Galaxy Online
      3
    • League of Legends
      17
    • Lord Of Ultima
      3
    • Lords of War & Money
      2
    • Magic the Gathering Online
      3
    • Navy Field
      3
    • Maple Story
      16
    • Saga
      4
    • Shattered Galaxy
      2
    • Soul Master
      3
    • World Of Battles
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ze wszystkich gier mmo, najbardziej wciągneło mnie Rappelz, atmosfera tam jest niesamowita, a gdy jesteś w gildi jeszcze lepsza, polecam wszystkim.

Na drugim miejscu Runes of magic, tu już na mniej.

No a teraz ONLY FPS !

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NosTale nie śmiejcie się ale lubię tą grę bo gram od 3 lat ;P o.O

PL jest od dwóch lat =.=

@top: Rpg - Nt :D, W drugiej ankiecie wiadomo co, w trzeciej zaznaczyłem Company of Heroes..

PS. Czemu zabrakło Silkroada? =.= (mogłeś dać drugą część gier rpg..)

1280314365-U1.png

Opublikowano

MUonline 4ever

No i Metin czasem wpadnie :P

066142e5f9fa44069a9fa8085c3d000e.0.gif

18706.png

cs22vl2.gif

vipf.png

Moje Podpiete TuT-y :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/318958-pozyskiwanie-itemow-bez-chat-ow-wszystko-legalnie/

http://www.mpcforum.pl/topic/320419-pvp-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/322396-interfejs-gry-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/333449-tut-npc-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/320503-klawiszologia/

http://www.mpcforum.pl/topic/340668-poradnik-blood-castle-devil-square/

 

 

Opublikowano

Głos na 4story, gdyby był Rohan Online to bym postawił na tą grę ponieważ grywalność nie ma sobie równych, według mnie gra dorównuje WoW ;)

1358809676-U384748.png

Opublikowano

ile takich tematów jeszcze powstanie ??!!

 

Bezpodstawna krytyka = offtopic. Jeżeli temat jest Twoim zdaniem bezsensowny to prosiłbym żebyś następnym razem nic w nim nie pisał, tylko powiadomił mnie o tym guzikiem "Raportuj". Pozdrawiam.

tCGj4L.png

Opublikowano

W ankietach musi być wolność wyboru a ty narzuciłeś nam jako najgorszą grę Metin2, nie zgodzę się z tym!

1300907102-U198706.png

Sygnatura by

dudsonowa

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

xxx

 

 

sory nie w tym temacie miałem pisać

65994253024037513199.png

rozumiesz co to znaczy 800 x 200?

Nie nie rozumiem.

Oddawaj moje sygnatury.

Opublikowano

ja najbardziej nie lubię Tibi a najlepsza gra to silkroadonline. Inny mi słowy: ankieta do dupy.

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Metin jest najsłabszą pozycją w grach MMO... Z wielu powodów, których jednak nie wymienię. Każdy je powinien znać.

 

@topic

Darmowe są zawsze słabe...

survarium_user_bar_en.jpg
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Głosujcie!!!

Ankieta z edytowana

 

runesofmagicdethoneswor.jpg

 

UP , jak nie lubisz Metina to po co go " besztasz " jeśli go nie lubisz to w ogóle go nie wymieniaj albo nie poniżaj :)

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Dyskryminujesz takie gry jak metin.

do najlepszych jeszcze daj Tibie, za fabule gry:)

Moze grafa nie powala,ale fajnie sie gra:)

@up

spamerzy wbijaja na forum tj

2x up

jego post nie ma wogole zbierznosci z tematem

65994253024037513199.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Metin2 jest fajny nie wiem co do niego masz może nie umiesz grać jestes niekumatym dzieckiem

 

Najlepsza 4 Story

Moje najlepsze osiagniecie

 

beztytuu1gk.png

Opublikowano

Metin 2 dwa najgorszy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Najlepsza WoW/RoM

Najgorsza Tibia/Metin2(wszystkie wersje)

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

Najlepsze gry moim zdaniem to Metin 2 lub LoL.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na moje oko to najlepsza gra w jaką grałem to Cabal, grałem dosłownie 2 dni ale naprawdę gra mi się spodobała tylko że nie mam zamiaru do niej wracać... Sam nie wiem czemu ale już tak jest.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...