Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze Darmowe Gry Mmo Według Was!


004

Najlepsze darmowe gry mmo  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra mmorpg

    • 12Sky
      3
    • 2Moons
      4
    • 4story
      16
    • 7million
      3
    • 9Dragons
      2
    • Afterworld
      2
    • Rubes of Magic
      19
    • Forsaken World
      5
    • Legend of Martial Arts
      4
    • Atlantica Online
      8
    • W?adca pier?cieni
      8
    • Dekaron
      5
    • Cabal Online
      12
    • Florensia
      3
    • Last Chaos
      5
    • Nostale
      8
    • Rappelz
      10
    • Second Life
      3
    • Mu
      9
    • Shaiya - Light & Darkness
      6
  2. 2. Najgorsza gra mmo

    • Metin2
      54
    • Metin2
      29
    • Metin2 priv
      16
    • Metin2 sg
      12
    • metin2 us
      9
  3. 3. Najlepsza gra mmorts

    • Armies of Gielinor
      3
    • Battle for Wesnoth
      6
    • Battle Forge
      8
    • Berserk Online
      5
    • Blitz 1941
      5
    • Company of Heroes
      7
    • Dawn of Nations
      2
    • Dreamlords
      4
    • Enua Online
      2
    • Galaxy Online
      3
    • League of Legends
      17
    • Lord Of Ultima
      3
    • Lords of War & Money
      2
    • Magic the Gathering Online
      3
    • Navy Field
      3
    • Maple Story
      16
    • Saga
      4
    • Shattered Galaxy
      2
    • Soul Master
      3
    • World Of Battles
      4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

każda gra jest fajna na swój sposób, a jeżeli nie lubisz Metina to twoje zdanie, ja nie lubię tibi ani wowa a nie wypisuje, że to gówno

 

z tych co masz wypisane to wszystkie są średnie a o rts nie będę pisać bo dla mnie to woogle nie pasuję, nie masz fps ale polecam AvA :)

Opublikowano

A w pierwszej ankiecie jak zwykle zabrakło najlepiej zarabiającej gry F2P, która już teraz dorównuje pod względem popularności i liczby graczy największym grom abonamentowym. Tą grą jest oczywiście MapleStory(i nie wyssałem sobie z palca tych informacji). I mój głos idzie właśnie na nią.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

pierdolicie ze metin jest zjebany ,a sami pewnie napierdalacie w niego 10/7 albo wiecej...

nie chcecie sie do tego przyznac ,ale tak jest

hersygna.png
Opublikowano

tak jak ehem...

 

co poniektorzy w niego nolajfili albo dalej nolajfia a sie do tego nie przyznaja.

 

glos na 4story

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

nie rozumiem tego, to jakis protest na metina? czemu dales go do najgorszej gry?

To ze ty jej nie lubisz to nie znaczy ze inni tez, coz za komunistyczny post.... masz minusa

s0vgbq.png

userbarkopiasz8.png

Opublikowano

Idiota (bo inaczej go nazwać się nie da) pewnie dał się okraść w metinie i dlatego dał do najgorszych ;) Albo myśli że jeżeli tak napisze na forum to będzie jakis pro czy coś w tym stylu ^^ Jak by metin był gównem to by ludzie w niego nie grali. Niestety, nie zagłosuję, nie ma metina w ankiecie :P W inne gry mmo nie grałem, więc na inne głosować nie będę.

@Edit koleś pewnie sam młuci w metina 24/7 i w końcu udało mu się wbić 5 lvl :D Szkoda mi takich ludzi.

 

@Edit wypierdolcie ten temat bo nie ma sensu.

@Down Ciebie też ojebali w metinie? <3

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

MEtin2 to ścierwo !!!

Popieram.

 

@Topic

Zabrakło DarkOrbit.

Gdyby nie to, że to droga gra, byłaby najlepszą grą MMO przez przeglądarkę, naprawdę.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Zdecydowanie world of warcraft nie ma sobie równych

Widzisz napis "DARMOWE", a WOW jest płatny, lulz.

Ja stawiam na Metina i ROM'a, w inne nie grałem. :<

g0Tef.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...