Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Carathack Po Update. :) U Nie Których Może Być Bez Disconnect


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Download:

http://hotfile.com/dl/110088456/f9e8e97/CaratHack_by_Geoning.rar.html

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=4e6b7cee1a5fe263c65c8f892dedd548ef3c18412f7a70d3378822f6949003a7-1300031727

 


  1.  
  2. Instalujemy Cheat Engine
     
    • Wchodzimy w folder Rumble Fighter. (domyślnie C:/Program files/OGPlanet/RumbleFighterEU)
    • Robimy kopie zapasową pliku: RumbleLauncher.ini
    • Wklejacie zawartość paczki, którą Wam podałem
    • Koniecznie zmieńcie nazwę folderu "hackshield" na np: "hackshield-backup"

 

Po co to jest? Wyłączamy hack shielda, by mieć "gołe" bajty i instrukcje asm

[*]Hackujemy caraty

 

  • Odpalamy RumbleFighter
  • Odpalamy Cheat Engine
  • Klikamy na ten komputerek i wyszukujemy procesu "RFNoHSEU"
  • Klikamy "Memory Viev"
  • Wciskamy Ctrl + G
  • Wklejamy ten kod: 0049BC02
  • Klikamy na niego dwa razy i pokazuje nam się okno edycji i powinien nam wyskoczyć taki tekst: [esi+63], ecx
  • Edytujemy go na: [esi+63], c8

[*]Ustawiamy SpeedHack'a na 500

 

Uwaga! Po jakiś czas robią się crashe przez wyłączenie hackshielda, więc trzeba od nowa odpalać RF i CE

 

Za każdy taki run na Zombie Mode dostajecie 200 carat

 

PS@ Na Windows 7 x64 u mnie nie ma Disconnect :)

PS2@ Jeżeli chcecie sobie powalczyć, to musicie przywrócić pliczek RumbleLauncher.ini i edytować folder na hackshield.

 

Tutorial sporządził Mounthains.

Ja go edytowałem i dodałem adres który sam znalazłem :)

Opublikowano

Wow, Nice dobra robota można na was 2 liczyć w razie kłopotów , wlasnie sobie ^Caratuje^ ,

 

 

10 min i nie Dissconnectuje zara dam Edit

@edit

Disconnect ;/ lipa szkoda ;/

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Nice, ciekawe czy u mnie na win7 32 bitach nie będzie crashować.

Co do robienia caratów, to polecam robić noob harem, a później giftować rzeczy na główną postać.

Aby uniknąć bana. ;>

g0Tef.jpg

Opublikowano

Hmm, moze zadziala, mam Win7 x64, przetestuje i dam edita. :)

@EDIT Dziala ale disconnectuje. :/

sebekmpc.png

xFire:

peppa1997.gif<- Click

Jezeli chcesz mi podziekowac, daj mi lajka.

Opublikowano

Nice, ciekawe czy u mnie na win7 32 bitach nie będzie crashować.Co do robienia caratów, to polecam robić noob harem, a później giftować rzeczy na główną postać.Aby uniknąć bana. ;>

 

 

ventos ja juz dawno to powiedzialem ;D

 

co do tematu sprobuje zobaczycmy czy bedzie dc

89850546305879240269.png

 

 

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź noobek

:) daj delete.pngsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gif

,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Opublikowano

Masz Cheat Engine,

to po prawej stronie masz Enable Speed hack, masz SS'a bo znając życie i tak nie będziesz wiedział gdzie <_<

72719886891766514799.jpg

Ja nie mogę go na ss'esie włączyć bo nie zrobiłem całego carat hacka, ale jak zrobisz to tam klikasz i wpisujesz 500 albo tą kreseczką jedziesz do 500 :)

 

Mam nadzieję że pomogłem.

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

masz SS'a bo znając życie i tak nie będziesz wiedział gdzie <_<

Wiedziałbym, nie jestem idiotą. Nigdy nie używałem Cheat Engine, więc nie wiedziałem.

Dzięki.

# W ogóle kasy nie dostaje jak zrobi tą misję. Za szybko to się dzieje chyba.

@ Zauważyłem błąd zamiast u mnie się robić [esi+63],c8 to jest mov [esi+63],000000C8 oraz wyskakuje taki błąd "Can not termiate Hack Shield". Co mam zrobić?

2@ Naprawiłem błąd.

Opublikowano

Hmm jak tak robię to wyskakuje mi error podczas włączania rf...a mianowcie:

Can not termiate Hack Shield po czym coś tam coś tam HackShield service.

 

Jak temu zaradzić?;x

zmieniłem nazwe folderu hs

Opublikowano

Hmm mi bez hackshielda nie chce się włączyć jak włączam przez oglplanet launcher jest napisane start game i się nie włącza a jak chce przez RFNoHSEU.exe to wyrzuca mnie na główną stronke wiecie o co chodzi?

Opublikowano

Możliwe, że OGP opanowało ten problem z obejściem.

Lecz są to tylko moje przypuszczenia.

Jakby ten poradnik był fejkiem, to proszę mi napisać na PW, a zamknę temat.

Dlaczego tak? Ja obecnie nie mam tego jak sprawdzić, zasilacz mi padł w PC muszę korzystać z laptopa, a tu nie mam rf.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Nie zablokowali tego, musiałby być update. Oni nie mają możliwości ingerowania w takim stopniu w grę, z internetu.

Opublikowano

Hmm to nie wiem jak to włączyć skoro jak zmieniam hackshield na jakąś inna nazwę chcę włączyć gre to samo mi ściąga hackshielda z poprawną nazwą i hackshield się włącza ...

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...