Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Auto Właczanie I Wyłaczanie Biobota


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli bot ma funkcje pauzy np jak Kbot,Ibot to mozesz wykorzystać tasker lub prosty program w autoit.

zakaz umieszczania linków wychodzących

Opublikowano

Plik BAT startowy BioBota + Skrypt AutoIT z wykozystaniem run i if :)

1 minuta roboty...

Opublikowano

Zrob sobie sam na podstawie tutkow z dzialu AutoIT :)

Moge ci zrobic za eska :D

Opublikowano

Jeśli jest ktoś wstanie zrobić jakiś skrypt, który będzie włączał i wyłączał bota co godzinę to bardzo proszę o wstawienie

:P

18706.png
Opublikowano

BY K@MEL !!!

 

 

 

 

Odpal Biobota i zapisz ustawienia nod nazwą np ustawienia

 

potem odpal notatnik i wpisz:

start bioBot.exe -quickstart nick hasło serwer ustawienia*.udb

 

i zapisz jako plik*.bat

 

plik*.bat wsadz w biobota (tam gdzie jest biobot)

sciagnij program Marxio Timer i ustaw aby NAJPIERW wyłonczylo proces biobot.exe a potem wlaczyło plik*.exe przed wyłaczeniem a wlaczeniem powinno byc jakis odstep czasu np 5 sekund.

 

 

*- zmienna

 

By K@mel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evil to pała!

evil to pała!

evil to pała!

evil to pała!

Opublikowano

Wiesz do kogo mówisz? Sam zamknij ryj.

 

A co do tematu, to poczytaj tutki o AutoIt i sam sobie to napisz, nawet taki nuubek jak ja to potrafi.

 

EDIT: Hhahahaha! Już nie ma KIDA :D

 

Coz, ja tam sram na niego i oblewam cieplym moczem, ale kida jbc nie mam, bo msciwy maggot denerwowal sie o moj opis na GG :D

Opublikowano

@UP

 

A bana bys nie chciał?

 

 

omglolwtf2 - raport za wulgaryzmy. Kolejny raz zwracam ci uwagę!

 

 

 

Jesli jeszcze bedzie tutaj spam, to zamknę!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@UP

 

A bana bys nie chciał?

 

 

omglolwtf2 - raport za wulgaryzmy. Kolejny raz zwracam ci uwagę!

 

 

 

Jesli jeszcze bedzie tutaj spam, to zamknę!

 

To zamknij kurwa cwaniaczku ... mUAHAHAHAHAHAHAHAHHA

BUAHAHAHAAHHAHAHAHA

Opublikowano

To zamknij kurwa cwaniaczku ... mUAHAHAHAHAHAHAHAHHA

BUAHAHAHAAHHAHAHAHA

 

Widać że praca górnika bardzo Cię pociąga. Ludzie nauczcie się nie odkopywać tematów których ostatni post jest prawie z ponad 1,5 miesiąca. Jeżeli nikt nie odpisuje to widocznie dyskusja w tym temacie jest zakończona i nikt nie chce jest wałkować dalej. A co niektórzy dopiero po takim czasie piszą swój post. To tak jakby pisała do Ciebie dziewczyna hej, a ty dopiero odpisujesz za 2 miesiące.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...