Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Video]Minecraft - Mój Świat - Zadupie


bialy2le

Tworzyć Gameplay?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tworzy? Gameplay?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Chciałbym przedstawić mój świat.

Nazywa się on: Zadupie

Mógłbym zacząć tworzyć filmiki typu CTSG itp., Jeśli ktoś by chciał, wystarczy napisać na PW lub komentarz (youtube)

...w filmiku wszystko jest wyjaśnione.

http://www.youtube.com/watch?v=xTqPBVHFYlM

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7bc4d4befc4273c8a56d7eed8fb2c52cb2a82ad2eabca6fac824b43d0d734192-1299958450

Download:

http://www14.zippyshare.com/v/60677710/file.html

Opublikowano

Powiem ci tak:

1. Zgadzam się twórz Gameplay ale nie z takimi rzeczami jak pokazujesz swój dom.

2. Masz twórczość i zdolności nad przeciętne w Infrastrukturze

3. Powodzenia ;)

zbieram +

Opublikowano

Tak oczywiście.

Gameplay będzie polegał na tworzeniu nowych budowali itp ;P nie pokazu budynkó jak teraz :)

 

Teraz po prostu udostępniłem Wam moja mapę w wersji Video zamiast slajdów JPG.

Opublikowano

No to robię. Już pierwszy odc się renderuję :D

Dużo błędów, ale na błędach się uczę.

 

Tak jak napisał użytkownik wyżej. Od nowej mapy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...