Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Fdbot By Ink Darmowa Licencja Na Garene!


Sekhmet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym Wam przedstawić Fast Darkorbit Bot by INK z darmową licencją na garene!

Z INK'iem było różnie raz dawał licencje na garene-free potem założył płatną ale teraz mamy wersję bota z darmową licencje na ten serwer!

 

Download

 

 

 

 

Skan

 

 

 

Instrukcja uruchomienia

Odpalamy plik :

FDBot.exe

1. Powinna pojawić się mała aplikacja w lewym górnym rogu ekranu, powiększamy ją.

2. Klikamy:

File>New

lub

Ctrl+N

 

3. Przechodzimy do zakładki

Account

W pola wpisujemy

Username-login
Passowrd - hasło

Z rozwijanej listy wybieramy serwer Garena.

Potem wybieramy

Workmap- mapa na jakiej ma działać bot(będzie sam do niej leciał)
Prioryty: - NPC Killer - zabija NPC
           -  Box collector - zbiera skrzynki 
4 Kilkamy start i czekamy aż nam wczyta się gra:)



PS. Bot się naprawia pod zestrzeleniu  

Zaznaczamy

 Colect boxes[code]
by zbierał boxy
i [code]Buy  camoflage

jeśli chcemy aby bot kupował moduł maskujący

 

Na liście zaznaczamy jakie NPC ma bić bot

Opublikowano

NetTech - to jest oficialny upload ze strony iNK'a.

tutaj jest źródło:

 

http://

http://www.elitepvpers.de/forum/darkorbit/1015377-release-fast-darkorbit-bot.html

 

Proszę, oto skan:

 

http://

 http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=da775d08ab5b65a3230b5b97f08acc8886adb47f2a329f6349af368b0f952744-1299922060

Opublikowano

i on kurwa gg robi -.- 3 zycia frajer stracił w alfe, pierdol sie fdbocie ;/ 4 zycie .... alfa stracona -.- pierdolony bot

evil to pała!

evil to pała!

evil to pała!

evil to pała!

Opublikowano

NetTech - to jest oficialny upload ze strony iNK'a.

tutaj jest źródło:

 

http://

http://www.elitepvpers.de/forum/darkorbit/1015377-release-fast-darkorbit-bot.html

 

Proszę, oto skan:

 

http://

 http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=da775d08ab5b65a3230b5b97f08acc8886adb47f2a329f6349af368b0f952744-1299922060

Wiem, że oficjalny, ale regulamin to regulamin.

 

Dzięki tobie, nie dostanie warna :)

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Regulamin regulaminem, ale skoro oficjalny download to wg. mnie skana nie trzeba by dawac...

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Wg. INKa robi.

W praktyce bd testowal moze niedlugo xD

Opublikowano

500uri na 1h ??? mnie zbiera 2k na 1h :)

 

tylko jak załanczam jakiś dodatkowy program na pc to bot się wyłancza o.O jakim cudem

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Slabo, w dodatku jest wykryty bodajze :(

Ale i tak puszcze, bo wygodniejszy do multiaccountingu :D

 

Ps. Ciekawe kiedy bedzie Commands :) Spytam sie inka zaraz...

Opublikowano

Bot z jakiego ammo strzela i jakies kupuje bo niewiem czy oplaca sie puscic na noc na streunery jak nie mam dodatku co kupuje ammo

TO JUŻ JEST KONIEC ...

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...