Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarny Ekran Po Minimalizacji Metina


Solymr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki. Przyda sie :D

b_560_95_1.png

 

 

Nazwa Serwera : Cs-Natural [ FFA/BF2 ]

IP: 195.42.112.206:27033

Ilość Slotów : 16

Uptime : 24/7

Forum Serwera : Pisz PW, gg : 11579780

Typ Serwera : FFA + BF2

Lokalizacja : Gdańsk

Fast Download : Tak

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jeśli ta komenda wyłącza okno gry i to cały to jest praktycznie to samo co ctrl+alt+del i wyłączamy metka , jeśli nie wyłącza clienta gry to faktycznie dobry sposób.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Siema,wiem że wielu ma taki problem,Zostawiacie sklepik i minimalizujecie metina,po kilku/nastu Godzinach wchodzicie a tu czarny ekran.

Jest na to Sposób

 

1.Klikamy Lewym Przyciskiem Myszki na oknie z grą

2.Wciskamy Enter

3.Wpisujemy "/close" i klikamy Enter

4.Wciskamy strzałki we wszystkie strony po kilkunastu sekundach powinien nam się zrobić normalny ekran gry

 

a jak ktoś nie zostawia sklepiku i ma czarny ekran -,- ?

Opublikowano

a jak ktoś nie zostawia sklepiku i ma czarny ekran -,- ?

 

nom np. w DT , ale to da się rozwiązać w ten sam sposób że robisz te ctrl+alt+del i wyłączasz te programy które które najwięcej zżerają ci ramu i procesora np. skype , przeglądarka , gg itp.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Co do postu Charona: Chodzi Ci o czarne podłoże jak to jest czasami w DT,czy o problem całego czarnego ekranu?

Jeśli o to drugie,to wykonujemy te same czynności co w tucie,poza wpisaniem "/close" gdyż nie mamy sklepiku,więc nie musimy nic zamykać.

Jeśli zaś o czarne podłoże,ma to związek z niewystarczającą mocą komputera,zastosuj się do rady Silver.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zawsze mnie to wkurzało , po tym jak po dłuższym czasie byłem afk -,- konieczne było wyłaczenie mt2 ,

 

Dzięki pozdrawiam !5!.

Rok później udowodniłeś , że to nie przypadek już nie gadali Ci, co tak obrabiali zadek.(EM)uody

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Dobra TuTek, na pewno się przyda.

Aktualnie zajmuję się tworzeniem plików serwerowych metin2 pod serwer hamachi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...