Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Ca Nie Chce Się Wyłączyć


szon122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem instaluje sobie CA i po załadowaniu (jak jest ten ludek) to się wyłącza. Próbowałem reinstall i nic. Mam Windows 7 64 bit. Proszę o pomoc.

 

@Down nie działa próbowałem uruchomić także jako administrator ;/

cudo.png
Opublikowano

wyłącz zapory systemowe programy antywirusowe itp mozliwe ze to one blokuja gre

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Hmmm...

zapytam się najlepiej tak .

Grasz pierwszy raz w CA czy już kiedyś grałeś ?

Jeżeli grałeś nie używałeś modów czy haxów ?

9368_gold.png

Opublikowano

Też tak mam - po prostu uruchamiaj do skutku. Dziś za 7 razem zaskoczyło -.-

 

Wczoraj za 3 razem...

Opublikowano

No ja mam to samo i od 7 dni probuje sie z tym uporac i nic nie pomaga..

2030219368.png

S26 20 +

"Wyjdź z domu może pod twoim blokiem napierdalają się magowie" ; ]

Opublikowano

Masz pozostałości po hackach/hacki do innych gier? Twój komp spełnia wymagania gry? Dla pewności, ściągnij stery do karty graficznej.

Opublikowano

Wchodzę w temat bo pisze "Ca nie chce się wyłączyć" myślałem że coś pomoge a tu chodzi Ci oto że nie chce się WŁączyć

beznazwy1kopiac.png

|Nob|Random|Hejter|

Opublikowano

Tak spełnia wymagania haki do CA to nie wiem gdzie ich szukać, stery do karty ściągnięte i nic ;/ ...

cudo.png
Opublikowano

Stery ściągnięte..

 

już od dawna nie używałem żadnych hacków

 

Od dawna. Aha, czyli jednak kiedyś używałeś..

Nie martw się, komputer nie dziadek, ma pamięc na twardzielu..

Wyszukaj może systemem nazwy podobne do hacków.

Jak nie pomoże, a koniecznie chcesz w tą gre grać,

to zalecam formata.

Opublikowano

Jeżeli używałeś haxów polecam skorzystać z jakiegoś programu do oczyszczania rejestru .

Może to być CCleaner.

 

Ostatnio miałem problem zainstalować CoD4 jak wkładałem płytkę to wyświetlało się tylko graj a Coda nie miałem .

Skorzystałem z programiku oczyściłem rejestr i wszystko ładnie mi śmiga; ]

9368_gold.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zrobiłem format rejestru i nic ;/ Przyznam się że kiedyś grałem ale teraz już nie chce i nie mam zamiaru. Może wina w tym że mam 64 bit i 2gb ramu ?

Czekam na dalsze odpowiedzi

cudo.png
Opublikowano

Usun wszystkie hacki z kompa (nawet do innych gier np. Metin i inne gowienka)

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Chyba nie spodoba Ci się to ... ale znam jedno pewne rozwiązanie - FORMATOWANIE.

Zajmie Ci to 1-2h max, a nie dość że odmuli Ci kompa to powinno wszystko hulać.

 

NIE INSTALUJ AKTUALIZACJI WINDOWS'a !! !! !!

Ja miałem z tym problemy i totalnie zwalniało kompa po aktualizacji.

 

Ramu trochę mało jak na Win 7 64bit.

Sam system "zjada" ok. 0.8 do 1.4GB (zależne od wersji Win 7).

Ale CA powinno normalnie chodzić.

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

Nie wiem ludzie , to jest dziwne Mass Atack na ten temat

Nobo musi gdzieś być luka której nie widzimy , musisz mieć coś co nie pozwala go właczyć a może używasz tego Engine <--- końcówka , do byle czego masz to wogóle ???

 

Albo tak zainstaluj W. S.P.2 albo 3 jak wolisz bo z 7 jest cały czas problem ...

ROBISZ TO NA WŁASNE RYZYKO , I TAK NIE MASZ NIC DO STRACENIA

:D

Opublikowano

Zauważyłem że tworzą się w moim folderze z CA jakieś dokumenty tekstowe o nazwie debug :-)

cudo.png
Opublikowano

No nie wiem sam , raczej to jest związane z problemem może , chociaż mi się kojaży z gier Single ,,DEBUG MODE'' :D

To krok naprzud że chociaż to podałeś , bo tamci nic...

Poczekaj do patcha , może to naprawią !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...