Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Mam Edytować Clienta Elitemt2 Pod Swój Serve


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy wrzucam do clienta spol to wyskakuje

 

bladex.png

 

 

 

Gdy Usuwam pliki z 2010 metka ;p

 

bladeg.png

 

Oczywiście przed odpaleniem usunąłem te plik odpowiadające za lanchera 2010 :

 

bladed.png

 

Oczywiście mam edytowane root pod swój ''serverinfo.py''

 

bladex.png

Za duża sygnatura

Opublikowano (edytowane)

Popraw estetykę, ss w spoilery.

Masz na to 1h inaczej close.

Osobiście w ogóle nie zrozumiałem Twojego problemu.

 

#Edit Aaa.

Jak 2010 klient to uzywasz tego generatora.

To jest ukryta treść, proszę

 

 

@Up Po co ma się chłopak denerwować problemami? niech idzie na łatwizne jak 3/4 metina ;)

Edytowane przez kornel88dg
korneleknew.png

Opublikowano

Mistrzu nie da sie edytowac tego clijenta ma zabezpieczenie dzisiaj sciagalem 1h go i zmienilem ip w root na swoje i pisalo zostaniesz polaczony ten clijent jest zabezpieczony nie da sie zmienic ip :) jedynie mozesz wypakowywac pliki i dodawac do siebie rzeczy z jego clijenta

I powiem Ci ze nie jestem jakis bur..ak co nie zna sie na edycji robie wlasnego clijenta tez mam 2010 lepszego od elite juz mam wiecej bajerów ale ten z elite jest zabezpieczony mówie ci to jako fachowiec który sie zna :D:P:D:P :P:D

Ps. wyskakuje ci Log bo zle cos pakujesz :)

@Edit: Jak znajdzie sie miszcz ktoremu zdoła sie edytować clijenta elitemt2 niech napisze :)

Zbieram -

Opublikowano

@Topic Jeżeli log po zapakowaniu to czegoś nie spakowałeś.

@Up Klienta jak najbardziej sie da edytować.Trzeba mieć talent i umieć to robić ;>

Twoje objawy wynikają z złego pongu ;)

korneleknew.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...