Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

F.C. Barcelona Vs Arsenal F.C.


Gnabry

Kto wygra?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra Barca czy Arsenal?

    • Arsenal
      18
    • Barca
      19
    • B?dzie remis
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na ktorym leci miecz i o ktorej godzinie?

 

nSport, 20:45.

Gdyby ktoś chciał oglądać w necie to...:

 

http://live-sport-tv.com/4041-spotkanie.html

Opublikowano

Jestem kibicem barcy od 8 lat i oczywiście jestem za nią. W 1 meczu nie mieli szczęścia ,np. Sytuacja Leo Messiego <3 który w formie by trafił a nie trafił. Wystarczy że wygrają 1:0 i przejdą dalej. Chcę również przypomnieć że oba kluby grają bardzo podobnie. Arsenal jako jedeny klub z Premiership gra hiszpańską piłkę ,czyli pass to pass .

Opublikowano

Podstawowe jedenastki:

 

FC Barcelona: Valdés; Alves, Abidal, Busquets, Adriano; Xavi, Mascherano, Iniesta; Pedro, Messi, Villa

Ławka rezerwowych: Pinto, Maxwell, Milito, Keita, Thiago, Afellay, Bojan

 

 

Arsenal Londyn: Szczęsny ;), Sagna, Koscielny, Djorou, Clichy, Rosicky, Wilshere, Diaby, Cesc, Nasri i Van Persie

Ławka rezerwowych: Almunia, Denilson, Squillaci, Arshavin, Eboué, Chamakh, Bendtner

 

 

 

 

@edit

OMG WOJTEK NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

CYCKI

 

(.)(.)

 

Opublikowano

1:0 Magia Leo Messiego działa!! Czytam że trzy razy podbił piłke i strzałem pakuje almuni <3 Szkoda Szczęsnego ... :(

Opublikowano

Barca 1-0 wygrają

Jeśli pomogłem daj +

~Śmierć to nasze przeznaczenie~

Liczy się to co aktualnie masz.... czyli niewiele.

mc1997.png

 

 

Signature by GalactiX.

Opublikowano

Almunii mecz zycia ...

 

 

 

@edit >...>

JE*ANY SEDZIA O KU*WA OMG CO TO JEST?!

 

 

po meczu.

 

dziekuje Massimo.

 

villarato w LM.

CYCKI

 

(.)(.)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...