Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

F.C. Barcelona Vs Arsenal F.C.


Gnabry

Kto wygra?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra Barca czy Arsenal?

    • Arsenal
      18
    • Barca
      19
    • B?dzie remis
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieję że Arsenal wygra ,ponieważ debile w klasie za Barcą są - wkurwiają już

 

 

PS

Jak niby może być remis?

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Przypomne że Barca jak strzeli jedną bramke to przechodzi dalej więc oni są w lepszej sytuacji.

 

Za Barceloną.

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

A ja o Barcelonę jestem spokojny mimo to że ma stratę jednej bramki to gra u siebie a u siebie gra zajebiście :)

 

Barca 2 : 0 Arsenal

Opublikowano

A ja mam tutaj dylemat gdyż są to moje 2 ulubione kluby :(

Jednak chciałbym żeby arsenal wygrał i Szczęsny się popisał :P

2nbcax2.jpg

Opublikowano

nie kibicuje żadnemu, ale mam kubek Arsenalu, więc Arsenal ;D

Opublikowano

Osobiście jestem za Arsenalem, przydała by się taka przegrana Barcelonie, za pewni są. Tylko z tego co słyszałem, Wallcott nie zagra. Liczę na dobry mecz ;).

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano

wygra Barca szkoda ze nie moge oglądać w telewizji bo nie mam tego programu gdzie bedzie mecz ale od czego jest internetowa telewizja xD

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

Barca jak dobrze zlapie za galee to bedzie pocisk .

stawiam ze bedzie 2:1 dla Barcy lub 1:0 dla Barcy

Najlepszy Dedykowany serwer ! .

-Bdb. maszyna na której jest postawiony serwer ,

-Opłacony z góry na 1 rok ,

-Raty serwera - 150 exp , drop yang 200-250 ,

-Wiele graczy

-0 Lagów

-Rekrutacja na Gm'ów otwarta

-Maxymalny lvl to 255 ,

-Nowe skille

-Nowe metiny koreańskie , 150-250 lvl.

-Nowe mapy - takie jak , mapa handlowa , grota v4 , kraina smoków , eventownia .

 

Zapraszam więcej informacji tutaj .

 

 

spam.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...