Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Tag I Avatar


Lancer Miszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Otóż że z tamtymi wymaganiami były problemy (brak materiałów na zrobienie fajnego taga i avatara) zmienie je troszeczke :D

1. Tematyka : Kobieta, oczywiście bardzo piękna i w bikini <3

2. Napis : Lancer, jeżeli bierzecie do robienia taga 2 kobiety całujące się, możecie dopisać też gdzieś "Kiss :*" , ale Lancer musi być żeby nikt nie ukradł taga.

3. Wymiary: Szczerze nie mam pojęcia jak te wymiary są, jak jesteś w tym obcykany to zrób tak jak robisz najczęściej.

4. Kolorystyka : Wasza w tym głowa, raczej jaśniejsze kolory, ale nie obrażę się jak będzie dobrze wykonane i w ciemniejszych barwach.

Avatar niech będzie zrobiony z tej samej fotki i też z napisem Lancer, bez MISZCZ ;D

 

Tyle, przepraszam za zamieszanie !!!

 

Dodaje materiały jakie możecie wykorzystać :

http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/34759_spocona_seksowna_kobieta.jpg

http://tapety.joe.pl/tapeta/kobiety/zmyslowe/dwie-calujace-sie-kobiety.jpg

Pozdro :)

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

No mi się podoba tylko zapomniałem dodać że wolałbym jakby była np.w Bikini <3

Fajnie zrobiłeś, lecz sam wiesz :D

Dostajesz +, postaraj się zrobić tak jak napisałem :D

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Witam,

Chciałbym aby ktoś mi zrobił tag i avatar.

Oto moje wymagania:

1. Tematyka : Megan Fox w bikini

(Nie znasz jej to jesteś ciotą :D)

2. Napis : Lancer

3. Wymiary: Szczerze nie mam pojęcia jak te wymiary są, jak jesteś w tym obcykany to zrób tak jak robisz najczęściej.

4. Kolorystyka : Wasza w tym głowa, raczej jaśniejsze kolory.

Więcej nie wiem,

Avatar niech będzie zrobiony z tej samej fotki i też z napisem Lancer, bez MISZCZ ;D

 

Będą +/- 5*/1*

 

Pozdro :)

 

Sam nią jesteś ^^

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Po co ci taki paszczur na sygnie o.O

 

 

 

@down

 

Zamknij się jeżeli ktoś powinien dostać warna to ty za obrazę . . .

 

Nie będę zmieniał zdania dla mnie to paszczur :P

 

A z resztą są gusta i guściki nie będę się wtrącał

 

popieram recelo - daj materiały ;)

Opublikowano

@UP

Jak jesteś gejem to dla ciebie to paszczur...

Co może Cichopek wezmę sobie na sygnaturę ?

 

Poszły wam dwóm raporty i proszę bez takich wiadomości.

Każde będą raportowane.

 

@edit

No przepraszam za tego geja, lecz dla mnie ona jest HOOT ;x

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Nie każdemu musi podobać się Megan... więc nie wyzywaj od geja itp

A żeby nie było spamu:

Jeśli możesz to podaj materiały :)

2nbcax2.jpg

Opublikowano

O, Valky to już jest coś ;D Tylko że ciemne kolory, to jest ciemne forum i nie za bardzo to tak widać (przynajmniej dla mnie).

Ramki też nie widać, mógłbyś poprawić ? :D

 

@recelo

Zaraz coś wykombinuje ;D

 

@EDIT

Edytowałem prawie cały temat, zajrzyjcie teraz ;d

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Po co ci taki paszczur na sygnie o.O

 

 

 

@down

 

Zamknij się jeżeli ktoś powinien dostać warna to ty za obrazę . . .

 

Nie będę zmieniał zdania dla mnie to paszczur :P

 

A z resztą są gusta i guściki nie będę się wtrącał

 

popieram recelo - daj materiały ;)

 

Nie wiem czy to do mnie ale , co jeśli nie lubię tą postać to jestem cio|ą??

Bez jaj.

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Ja zrobiłem takie.. tylko na takie mnie stać :

meganfoxbybojek.png

Opublikowano

1. Lancer Miszcz, miało być sam Lancer ;<

2. Za małe, lubie większe ;p

 

PROSZĘ O CLOSE TOPIC, GDYŻ NIE POTRZEBUJE TAKIEGO TAGU I AVKU !!!

PRZEPRASZAM ZA ZBĘDNE REFRESHE.

fb.com/myrodj


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...