Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][24/7][Dedyk] Serwer Minecraft 1.3.1 "Olimp"


Hexx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer "Olimp" przeżył swoje, obecnie jeszcze działa ale tylko do swobodnej zabawy klockami w oczekiwaniu na start nowego.

 

 

Niebawem powstanie nasz nowy serwer, wtedy też założę mu tutaj nowy temat. Dzisiaj jedynie edytuję ten aby wprowadzić Was w to, co robimy.

 

 

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na stronie niebawem ruszającego serwera:

 

www.WorldCraft.pl

 

 

POZDRAWIAM.

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano

Serwer super 0 lagów, admin pomocny, mili gracze, kultura. Zapraszam!

 

FisqQ

 

 

ps. serwer jest wykupiony na miesiąc czy dłużej?

Opublikowano

Mam dziwne pytanie. Wchodzę na mój nick : MrTriveras lub ThisDeatH a piszę że już jestem zalogowany i muszę wpisać swoje hasło

demonek.png
Opublikowano

ThisDeatH nie wiem dokładnie co masz na mysli ale:

 

- Po wejściu na serwer należy się zarejestrować poprzez wpisanie /register twojehasło przy każdym następnym logowaniu należy wpisywać /login twojehasło.

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano

Ilość slotów zwiększona do 25

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano
- Aby zagrać nie jest wymagany wpis na whitelist, z czasem najaktywniejsi gracze zostaną wpisani na whitelist aż do wypełnienia serwera.

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano

Dodaj Qbatura

 

Nie no ile można, dopiero co pisałem, że nie trzeba dodawac ludzi, mozecie wejść bez dodawania.

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano

Nie przyjmujemy moderatorów chyba, że jesteś skłonny wyłożyć wkład pieniężny nie niższy niż 50zł miesięcznie.

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano

ThisDeatH nie mam pojęcia ale to 100% wina po Twojej stronie, ściągnij innego klienta.

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano

Siemka, gram na tym servie pierwszy raz i mam pytanie, wpisuje /register <mojehasło> lecz nic nie wyskakuję, wpisuję drugi raz, nie wyskakuje tak samo jak z login. Wiecie co zrobić ? Proszę o odpowiedź ;]]

Opublikowano

Bez przesady ludzie spamujecie 30x na minute daj CUBA... chyba wam hotel wybuduje...

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano

Nie polecam serwera, grałem na nim troche miałem zablokowaną skrzynke a itak zostałem okradziony, sami oszusci i hackerzy tu grają, jeszcze raz NIE POLECAM!

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

Nie kłam przyjacielu, serwer jest pełny całymi dniami i nikt nie ma takich problemów jak Ty. Jeśli dobrze zabezpieczysz skrzynkę to nikt Ci jej nie okradnie ale to wymaga znajomości podstaw lwc a co do społeczności nie znam wszystkich ale kojarzę sporo stałych bywalców i nawet w ich naturze nie leży oszukiwanie a co dopiero okradanie kogoś kto gościł na serwerze zaledwie godzinkę.

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Opublikowano

TS działa, WHITELISTA jest włączona ponieważ tylko admini są na serwerze w celu pewnych ustaleń. Jak skończymy to serwer będzie normalnie, wstęp wolny bez whitelisty. Za niedogodności przepraszamy.

Nie wolno mieć linków odnoszacych sie do serwera w sygnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...