Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Wybrac?


PSP czy telefon dotykowy  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. PSP czy telefon dotykowy

    • PSP
      16
    • Telefon
      16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście, że PSP :O Po przerobieniu ma darmowe gry, ma dostęp do Internetu(Wi-Fi), może dzwonić przez Skype, oglądać filmy, słuchać muzyki itp. W takim przedziale cenowym PSP wygrywa z telefonem, za 400zł nie dostanie nic ciekawego.

@Machen

PSP > PSP Go(nie można go przerobić i jest niewygodne).

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

PSP + Niech poczeka na koniec umowy i ma telefon za zł :D

Pomogłem? Postaw add.png

 

Nie pomogłem? Nie stawiaj nic!

8726.gif25358.gif

minecraftus.png

50 postów [x] Mam mało postów ... Wiesz dlaczego?

100 postów [x] Bo nie spamuje jak neo kid!

150 postów [-]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Bier Cookie kp500 za 200zl mozna kupic uzywany w idealnym stanie a psp troche nudne na poczatku kurwa ale zajebiste miesiac pozniej lezy na biurku zakurzone!

68549311401751768977.gif38439395155699830962.jpg

56389560985979011114.gif55823224989103576596.jpg

92988364809678286161.jpg82569713143779616724.jpg

38261890468607937486.gif

69937617051364779681.jpgZbieram -

Opublikowano

Na telefonie też może sobie pograć a z własnego doświadczenia wiem że PSP sie nudzi i będzie miał dodatkowy wydatek na gry


Opublikowano

Ja wybrałbym PSP bo wolę sobie pograć podczas podróży i się nie nudzić, a telefon mogę sobie kupić za 100zł, nie rozumiem ludzi którzy płacą za telefon 800zł lub więcej... Ja kupuję telefon żeby mieć z czego napisać SMS i zadzwonić, a nie dla bajerów typu Wi-Fi itd. itp.

Opublikowano

PSP lepsze pogra sobie a telefon jakis lipny bo przecierz tylko do dzwonienia SMS ew. muzyka

Na telefonie też może sobie pograć a z własnego doświadczenia wiem że PSP sie nudzi i będzie miał dodatkowy wydatek na gry

ta? a w co sobie moze pograc na telefonie? w jakies tibiopodobne gówno? a gry mozna sobie pirackie sciagac

Opublikowano

PSP Go da się przerobić, na soft 6.20 jest TN-D, które z resztą mam w swoim PSP (zwykłym, najpierw downgradowałem do 5.03, potem wziąłem 6.20).

Ja bym jednak wolał PSP, mi się po dwóch latach nie znudziło. A przez rok miałem nie przerobione...

Wi-Fi jest, możesz grać przez Multiplayer'a np. w Medal of Honor. Niektóre gry jak np. Lord of Arcana są świetne. Oprócz tego, można grać w gry z PSX. W przeglądarce Sony nie ma polskich znaków, ale można pobrać taką z polskimi znakami.

Masz muzykę, filmy, możesz podłączyć pod PS3.

24g95xl.png

by

Baksiu

Opublikowano

tu sie mylisz jak masz w PSP Wi-Fi to piszesz np koledze na gadu gadu lub skype ;D

 

ja mialem 600 zl to kupilem psp slim%light 3004 podlaczylem do niego internet i jest git tylko jak

wyszukujesz jakies trony to masz np mpcforum na 6-1 ekrana

a ontet interia i xxx masz 1-1

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ta, a po 2 miechach z PSP do szafy.

Popieram.

 

PSP nie weźmiesz wszędzie, a całymi dniami nie będziesz na nim grał, zdecydowanie lepiej się prezentuje dobry dotykowy telefon na wycieczkach szkolnych itp. niż PSP.

 

W zasadzie to najlepiej mieć to i to, jednak naprawdę, więcej czasu spędzisz przed telefonem, lub przynajmniej, gwarantuję Ci że codziennie będziesz go widział. PSP w przeciwieństwie do komórki będzie lezał w szafie, podczas gdy Ty będziesz grał na kompie/uczył się.

 

LG Cookie jest w miarę tani, ja go mam i w sumie nie wiem co mają w sobie te nowsze telefony, tak czy siak ten mi wystarcza (+/- 300zł).

PSP to wydatek (dla wersji fat) też 300 zł więc lepiej mieć trochę starsze PSP i dotykowego fona niż jedynie najnowsze PSP za 600 zł (bo taniej nowszego nie kupisz, chyba, że używanego).

 

Jeśli masz 400 zł to kup na razie telefonik, potem +/- 150zł uzbierasz i sobie dokupisz PSP.

 

 

---

edit. Zapomnialem ze to dla Twojego kolegi, a juz mi sie nie chce zmieniac formy.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...