Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie][Prośba] O Sygnaturkę I Avatar


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Prosiłabym któregoś z naszych userów o wykonanie dla mnie Sygnatury i Avatarka ;)

 

Avatar:

 

Tematyka:Tematyka jak w sygnie

Wymiary: 150x150

Kolorystyka: tak aby pasowała do renderu

Napis: AnAzIsS

 

Sygnatura:

 

Tematyka: Właśnie nie wiem,zależy jak co komu odpowiada,ale wolałabym Oczy/Gitarę/Gitarę Elektryczną/dobry muzyk który drze się do mikrofonu/głośniki ogólnie muzyka/albo coś z tęsknotą/krwią itp.

Wymiary: 700x200

Kolorystyka: tak aby pasowała do renderu/stocku

Napis: AnAzIsS

Dodatkowy napis: Need the one you love and love the ones you need, need the one you love and love the ones you bleed.

 

Z góry Wielkie Dzięki ;p Dam 5** i limit +++

fffgl.png

 

 

 

Chcę mieć nadzieję, by móc wierzyć,że niemożliwe nie istnieje,że nigdy nie mówi się nigdy,że wiara czyni cuda,mieć nadzieję,że nigdy nie zdobędę się na to,by zebrać siły i zniszczyć wszystko, co sama osiągnęłam.... [AnAzIsS]

Opublikowano

@Refresh

fffgl.png

 

 

 

Chcę mieć nadzieję, by móc wierzyć,że niemożliwe nie istnieje,że nigdy nie mówi się nigdy,że wiara czyni cuda,mieć nadzieję,że nigdy nie zdobędę się na to,by zebrać siły i zniszczyć wszystko, co sama osiągnęłam.... [AnAzIsS]

Opublikowano

Super, ale czekam na inne propozycje ;p oczywiście + ;]

fffgl.png

 

 

 

Chcę mieć nadzieję, by móc wierzyć,że niemożliwe nie istnieje,że nigdy nie mówi się nigdy,że wiara czyni cuda,mieć nadzieję,że nigdy nie zdobędę się na to,by zebrać siły i zniszczyć wszystko, co sama osiągnęłam.... [AnAzIsS]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...