Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupię, Sprzedam, Wymienię, Zamienię


barycz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer na którym znajduje się przedmiot: S2 - Enigma

Nazwa itemu: Karty SP Wojownika :

Sp1 - +5 , 32 profesja

CW - 2kk+pudło SP

KT - 4kk+pudło SP

 

Sp2 - +0 , 20 profesja

CW - 500k+pudło SP

KT - 1kk+pudło SP

 

Sp3 - +3 , 27 profesja

CW - 3kk+pudło SP

KT - 4,5kk+pudło SP

 

Oczywiście Kartę SP mogę włożyć w pudło do Kart SP ale doliczam cenę - cena wynosi 5kk ... (tyle stoi pudło na Enigmie)

sygna1h.png
Opublikowano

Mam na sprzedaż Krzaka Normala w Perle za 8kk lub mogę wymienić na Dark Gunnera w Pudle .

 

 

Serwer ENIGMA.

Notka do >GriM<

sygna1h.png
Opublikowano

Witam. wymienie sie kontem:

daje. luk 41 lvl oraz luk 43 lvl, ranger +5 oraz woodnine 41%

 

enigma

 

Fotki:

beztytuuubf.png

 

 

beztytuu1cu.png

 

 

 

 

oczekuje. dg w pudle, job nie wazny; lub 6kk; lub blue +5 w pudle

 

 

daje emaila

 

 

pisac na pw

Opublikowano

witam. poniewaz nikt nie chce kupic tego konta :

 

beztytuuubf.png

 

 

beztytuu1cu.png

 

41 i 43 lvl luk, woodnine 41% i Ranger +5 daje promocje

 

 

Te konto jest warte ok 6kk a ja je dzis dam za jedyne hmm. 4kk ( do negociacji)

 

 

konto jest na enigmie, daje emaila

Opublikowano

Witam:

zamienie się:

Daje: 2 konto

1. lucznik 41 i 43 lvl, woodnine 41% , ranger +5

2. Mag 48lvl, emperiale 41%, red 24 job+5, holly 21 job+5, dobre eq

oczekuje:

luka, min 50 job i destro

 

 

 

 

ja deje na enigmie, wy to nie wazne

 

 

daje emaila

Opublikowano

Witam ^^

Chciałabym wymienić się kontami.

 

Oferuję:

Łuczniczka 44 lvl. Profesja 25. Postać z eq, bez kasy. Posiada 2 sP:

1. Pajama, 10 jlvl,

2. Myśliwy, 20 jlvl.

Ma też ubranko i opaskę z NosMarketu (ważność jeszcze 4 dni), Toma z prawie 39 lvl (brakuje 6%) oraz Górskiego Żólwia z 43 lvl. Ma już ubranko na 62 lvl u2, +1. Posiada 1 Błogosławieństwo Ancka, oraz 44 duże eliksiry many (sama nawet nie wiem skąd :P) i bardzo dużo kurczaczków. Aaa! No i ma jeszcze fryzurę z NosMarketu, przefarbowaną na biało.

 

Oczekuję:

Maga, obojętnie, jaka płeć, chociaż wolałabym kobitkę. Musi mieć 2 SP (holly), i (w przypadku gdyby NIE BYŁ/a na s1 (Avalonie) jakieś eq/kasę. To tyle.

 

Moja łuczniczka jest na serwerze 1, jest w trakcie robienia misji ponieważ od 43 do 44 lvl w ogóle ich nie robiłam (expiłam do żółwia).

Pozdrawiam, można mi zaufać na 100%. Oczywiście daję emaila i oczekuję tego też od was.

 

@Down;

mi płeć jest obojętna. ^^

 

@Edit;

jeśli ktoś by chciał, to mogę dołożyć 120k golda.

Opublikowano

szkoda, że łuczniczka bo bym się wymienił. Jakoś nie lubię grać odrębną płcią :P

jLRw2A6.png

Opublikowano

[ENIGMA - S2] Zamienię konto z wojem 61 lvl 55 job:

SP1 +5 32 job

SP2 +0 20 job

SP3 - selniete (czyli nie posiadam :P)

SP4 +5 33 job

 

+ na koncie jest TURIK(wr.mroku z NM) 41%

 

W zamian oczekuję konto z Łucznikiem rowniez na ENIGMA - S2

Oczekuję Łucznika z mininimalnie 50 profesja... lvl nie gra roli.

Wystarczy zeby miala dobrego destroyera min 51 job +7 lub więcej

+ oczywiscie Sellaim(wr.ognia z NM) min. 40 %

 

jeżeli nie łucznik to konto z Wojem moge selnac ale cena do ustalenia....

 

 

@EDIT

Jeżeli wymiana będzie nie aktualna to dam znać. Póki co mogę sie wymienic...

sygna1h.png
Opublikowano

Dasz konto łuka.. ?

Czy chciałes powiedziec sprzedasz?

Powiedz jaki tam jest job i tyle narazie

 

@EDIT

 

Sprzedam:

Warka +5 32 profa

Berserkera +5 33 profa

sygna1h.png
Opublikowano

[sREWER 2 ENIGMA]

Wymienie woja 47lvl 36jlvl bez eq z kartami:

Warek+1 22-24job

Blade+0 10-12job

Pajama+0 8-10job

Dodam że na woju mam również żółwia i troche ND

 

Oczekuje wzamian łuka z podobnym lvl również bez eq. Lub maga 50+ też bez eq.

Wolałbym aby postać również była na serwerze ENIGMA. Jeśli twoja postać znajduje sie na serwerze 1 [AVALON] Wtedy jestem skłonny sie zamienić ale już z eq.(Więcej info o moim eq na pw)


Opublikowano

dam woja 70lvl z dywanem, niestety jest tam tylko sp1 oraz blade, crus i berek sellniety, podstawowe eq oraz wr ok 15%. wzamian oczekuje luka z sp3 oraz min 50 jobem ( zadne inne sp nie musi byc, wymagane tylko destro) konto na enigmie, jak masz na avalonie to pisz, moze sie dogadamy

Opublikowano

Wymienie konto na Nostale PL mag 48 lvl(posiada 2 sp i 27 profe lub 28 niepamietam :P) za konto na korea +30 lvl niech pisza osoby zaufane na PW

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer: Avalon

 

Kupię perłę zwierzaka po niskiej cenie, w razie zainteresowania proszę o kontakt poprzez PW.

Daj plusika dobremu człowiekowi...

 

"Życie jest jak łopata, tylko jeszcze nie wiem dlaczego." Bartłomiej Nieznanenazwisko 2 Lipiec 2011

 

Gram w Nostale. Łucznik SirBartek na poziomie zbyt szybko się podnoszącym. bym miał czas go zmieniać w tej sygnie ;)

 

Erepublik-zarejestruj się!

Opublikowano

Wymienię !

 

Dam łucznika na avalonie 48lvl , sp1+1 , sp2+0 , dobre eq ----->więcej informacji na pw lub gg ===>25043435

 

Za to konto chcę crussa lub berka w pudle na enigmie ''byle jaki job i byle jakie +''

Bądź 4kk na enigmie

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...