Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam taki problem - w czasie gry w minecrafta 1.3 po około do 30 minut wyłącza mi się komputer i nie mam zielonego pojęcia co może być tego przyczyną.

 

Mam komputer :

Ram - 2GB DDr 2 800(taktowanie)

Procesor - AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70 GHz

Karta graficzna - NVIDIA GeForce 8600 GT

System - Windows 7 Ultimate 64 bitowy

Klasyfikacja wydajności systemu windows - 5,5

 

Widziałem że ludzie grają w tą grę na znacznie gorszych komputerach więc nie sądzę by to było tego przyczyną ale jbc to podałem all info.

Opublikowano

Virus,przegrzanie lub coś z kartą graficzną(może się nie chłodzi?) mój komputer gdy doszedł do pewnej temperatury to się resetował ale to był złom.. teraz mam nowy.Ale bardziej stawiam na virusa.

Przeskanuj komputer dobrym antywirusem.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano
Virus,przegrzanie lub coś z kartą graficzną(może się nie chłodzi?) mój komputer gdy doszedł do pewnej temperatury to się resetował ale to był złom.. teraz mam nowy.Ale bardziej stawiam na virusa.

Przeskanuj komputer dobrym antywirusem.

 

Skanowałem 4 różnymi antywirusami (znajdowały wirusy i usuwały jednak problem nie zniknął) co do karty graficznej to chyba niee ponieważ dzieje sie to tylko przy tej grze (gry typu bad company 2 chodzą bez zcięcia cały czas) przegrzanie - hmm no nie wiem.

 

a może sterowniki stare ?

Przy starych sterownikach gra się nie odpala... xD

 

Odpalałem te same pliki gry na lapku i wszystko chodzi dobrze więc to nie wina plików gry.

Opublikowano

Na 100% procesor sie przegrzewa.

 

Meczylem sie z tym miesiac tez po prostu jak grasz w gry co wymagaja duzo proca to wtedy sie wylaczy a na pulpicie da rade.

 

 

Zmien paste na procesorze albo zobacz co moze byc tego przyczyną

Opublikowano

Na pewno nie jest to wina gry :P

Miałem to samo tylko na innej grze i na innym kompie [metin2]

Wina ? procek i wszystko w temacie ;)

Teraz new komp więc mogę grać spokojnie.

Więc jeszcze raz moja odpowiedź brzmi procesor się przegrzewa.

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...