Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Denerwuje Cię Biobot?Koniec Z Tym


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daje -, bo po chuj to?

A IBot gozej zbiera...

Hahah dobry żart powiedziałeś nie mam co robić tylko patrzeć jak mnie dedną i nic tylko prąd się traci bo bot nie chodzi a ibot wie co zrobić i odradza się i dalej zbiera...

89135551.png
Opublikowano

ty tez dostajesz :) ty nawet nie wiesz o co chodzi tylko patrzysz na wypowiedzi innych osób tak cie z - że cie krew zaleje a tylko coś napisz

 

Słuchaj nie zamierzam się z Tobą kłócić. Chcesz dawać mi minusy, widzisz w tym sens - to proszę rób to dalej. :) Mi to nie zaszkodzi.

 

Ale z jednym się nie zgodzę, nie będziesz zarzucać mi, że nic nie wiem na ten temat! o.O To, że nie wypowiadam się w wielu wątkach, nie oznacza, że nie jestem w temacie. Więc proszę takie opinie zachowaj dla siebie.

Opublikowano

Hahah dobry żart powiedziałeś nie mam co robić tylko patrzeć jak mnie dedną i nic tylko prąd się traci bo bot nie chodzi a ibot wie co zrobić i odradza się i dalej zbiera...

 

To zainwestuj w oslonki, bo IBot to chlam.

FastBot rox...

 

@up

A ja mam najwjencej!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...